Aktualności

Majowy zlot foodtrucków!

21, 22 i 23 maja odbędzie się pierwszy w tym roku Zlot Foodtrucków w Galerii Wisła. W akcji wezmą udział foodtrucki oferujące przysmaki z całego świata. Pojazdy tradycyjnie staną w przestrzeni przed wejściem głównym do Galerii. Do tej pory Galeria Wisła kilkukrotnie gościła restauracje na kółkach. Wydarzeniu tradycyjnie towarzyszyć będą konkursy z nagrodami, muzyka oraz specjalne atrakcje dla najmłodszych. Wszystko to, w połączeniu z majową pogodą, będzie gwarantem miłego spędzenia czasu z najbliższymi. W trosce o komfort i bezpieczeństwo uczestników oraz obsługi akcja zostanie przeprowadzona z zachowaniem niezbędnych zasad i zaleceń sanitarnych.

Czytaj więcej »

Festiwal Zieleni 2021

Galeria Wisła w Płocku od kilku lat organizuje w terminie wiosennym akcję pn. FESTIWAL ZIELENI. Nie inaczej będzie w tym roku. Najbliższa edycja odbędzie się w dniach 14-15 maja 2021. Pasaże Galerii ponownie wypełnią się aromatem kwiatów, wewnątrz budynku oraz w jego otoczeniu pojawią się tysiące przepięknych roślin. Na korytarzach staną oryginalne ozdoby i prace rękodzielników.

Czytaj więcej »

Mamy prezenty dla Mamy

W związku ze zbliżającym się świętem wszystkich Mam, 26 maja w Galerii Wisła odbędzie się akcja promocyjna w której klienci, w zamian za dokonanie zakupów za min. 50zł (na maksymalnie dwóch paragonach), będą mogli odebrać miły upominek w postaci koszyczka z kwiatami. 

Czytaj więcej »

KONKURS: ekomoda 2021

Lubicie modę? A może od zawsze chcieliście zostać jej projektantami?

Teraz macie taką szansę! Mamy dla Was konkurs w którym możecie zaprojektować i stworzyć swoją kreację, ale uwaga! Strój powinien być wykonany w przeważającej części z dowolnych surowców wtórnych czyli gazet, tektury folii czy plastikowych nakrętek.

Poza tym dajemy Wam wolną rękę i mamy nadzieję, że Wasze kreacje naprawdę nas zaskoczą!

Uwaga: na zdjęcia Waszych prac czekamy do 7 maja do godz. 23:59. W zabawie mogą wziąć udział zorganizowane grupy dzieci w wieku od 4 do 10 lat np. grupy przedszkolne. Zwycięskie oraz wyróżnione prace zostaną wyeksponowane w Galerii Wisła.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa

Czytaj więcej »

Akcja „EKO WIOSNA!”

W najbliższych dniach zapraszamy na akcję EKO WIOSNA, ten edukacyjny projekt skierowany jest do wszystkich wyczulonych na los naszej planety. Wszystkie tematyczne atrakcje są zaplanowane z uwzględnieniem zachowania środków bezpieczeństwa, koniecznych w okresie epidemii. Przygotowaliśmy dla Was konkursy z nagrodami, ciekawostki, warsztaty, porady i wystawy. Śledźcie uważnie profile społecznościowe Galerii Wisła!

Czytaj więcej »

Otwieramy nową przestrzeń – Fundacja Rozwoju TADAM!

Już niebawem do grona najemców Galerii Wisła dołączy Fundacja Rozwoju TADAM. Nowy lokal znajdować się będzie na pierwszym piętrze Galerii, naprzeciwko salonu jubilerskiego DIAMOR. Otwarcie nowej przestrzeni zaplanowane jest na przełom kwietnia i maja.

Czytaj więcej »

Od kwietnia ruszają CICHE GODZINY!

Od kwietnia Galeria Wisła w Płocku dołączy do akcji pod nazwą „Ciche Godziny” prowadzonej przez Fundację JiM, która pomaga osobom w spektrum autyzmu. Jest to akcja, której głównym celem jest zwiększenie komfortu klientom z autyzmem oraz nadwrażliwością sensoryczną. Termin został wybrany nieprzypadkowo – kwiecień od lat jest miesiącem świadomości i wiedzy nt. autyzmu. Galeria Wisła już w latach ubiegłych włączała się w obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, tym razem chcemy wprowadzić akcję cykliczną, która wyjdzie naprzeciw potrzebom osób ze spektrum autyzmu. Początek akcji zaakcentujemy już 2 kwietnia, kiedy to elewacja galerii zostanie w symboliczny sposób podświetlona na niebiesko.

Czytaj więcej »

ZMIANY W USŁUGACH GASTRONOMICZNYCH

Informujemy że, z godnie z decyzją rządu RP,  STREFA GASTRONOMICZNA Galerii jest wyłączona z użytkowania. Czynne są tylko wybrane punkty gastronomiczne na terenie Galerii (m.in. COSTA, ERBIL, PIZZA HUT EXPRESS, NEW YORK HOT DOG), jedzenie można zamawiać jedynie na wynos. Prosimy o nie zajmowanie miejsc przy stolikach.

Czytaj więcej »

Płock fotografią stoi!

W mieście dr Aleksandra Macieszy, fascynata fotografii i autora pierwszej Historii Fotografii Polskiej, od dnia 24 października 2020 roku, w galerii Wisła na I-szym piętrze w lokalu Płockiego Towarzystwa Fotograficznego, można oglądać fotografie wystawione na pierwszej wystawie z cyklu Płoccy Fotografowie. Tą wystawą chcemy pokazać znakomitych fotografów płockich, ich twórczą różnorodność i ich warsztat. Ograniczenie przestrzeni wystawienniczej do jednej pracy każdego autora, pozwoliło, jak myślimy, na pokazanie fotografii wyrafinowanej w formie i kompozycji. Przyjmujemy, ze każda fotografia jest pewnego rodzaju widzeniem świata przez artystę, świata piękna, zła i wielu sprzeczności. Bo rolą twórców, a szczególnie fotografii, jest odkrywania świata na nowo, a rolą wystawy jest tego pokazanie.

Czytaj więcej »

ZADBAJMY O ZDROWIE KAŻDEGO Z NAS

Drodzy Klienci,

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno Klientów, jak i Pracowników Galerii Wisła przypominamy o: obowiązku zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych, o konieczności noszenia rękawiczek jednorazowych lub dezynfekcji dłoni w trakcie zakupów, utrzymywaniu dystansu 2 m pomiędzy klientami galerii handlowej.

Zmiany w usługach gastronomicznych - od 24 października do odwołania STREFA GASTRONOMICZNA Galerii jest wyłączona z użytkowania. Czynne są tylko wybrane punkty gastronomiczne na terenie Galerii, jedzenie można zamawiać jedynie na wynos. Prosimy o nie zajmowanie miejsc przy stolikach.

Zachęcamy do wybierania płatności bezgotówkowych. Powierzchnie centrum są regularnie myte i dezynfekowane. W naszej galerii (na pasażach oraz przy toaletach) znajdują się pojemniki z płynem dezynfekującym.

Wspólnie dbajmy o zdrowie każdego z nas!

 

Czytaj więcej »

Strony