Pierwsza nowoczesna
Galeria Handlowa w Płocku
Ponad 100 sklepów
najlepszych marek
Rodzinne atrakcje
w każdy weekend
Miejsce przyjazne
dla wszystkich
shadow

Galeria Wisła

Otwarta w listopadzie 2008 Galeria Wisła jest pierwszym nowoczesnym centrum handlowo - rozrywkowym regionu płockiego. Klienci galerii mogą wybierać z oferty ponad 100 sklepów i punktów usługowych mieszczących się na 4 kondygnacjach. Dzięki połączeniu szerokiej oferty handlowej z funkcją rozrywkową galeria jest także doskonałym miejscem rodzinnego wypoczynku lub spotkań z przyjaciółmi w kinie, kręgielni, kawiarniach i restauracjach.

Architektura obiektu to połączenie wysokiej jakości naturalnych materiałów wykończeniowych z nowoczesnymi i zaskakującymi rozwiązaniami we wnętrzu (szklana kopuła, przeszklone fragmenty dachu, winda panoramiczna, ekran wodny). Powierzchnia całkowita to 54 000 m2 z czego powierzchnia handlowa to blisko 23 000 m2. Galeria posiada również 540 miejsc parkingowych. Projekt i funkcjonalność obiektu zostały docenione przez grono międzynarodowych ekspertów. Galeria Wisła otrzymała tytuł m in. tytuł „Najlepszego Centrum Handlowego” w kategorii Duże Centrum Handlowe w konkursie Shopping Center Poland.

Kino Helios w Galerii Wisła w Płocku posiada 5 klimatyzowanych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający i do projekcji, a także ekrany perełkowe Harkness. Dodatkowo w jednej z sal została zamontowana najnowocześniejsza na świecie technologia Dolby 3D Digital Cinema, umożliwiająca wyświetlanie filmów w formacie trójwymiarowym.

RESTAURACJA I KRĘGIELNIA DĘBOWA - W menu restauracji znajdują się między innymi dania z grilla, pizza z pieca oraz makarony, na bazie sezonowych produktów. Nie zabrakło dań dla wegetarian oraz najmłodszych gości. W ofercie są również śniadania, oferta lunchowa oraz w niedalekiej przyszłości zdrowa dieta pudełkowa, a wszystko to w przystępnych cenach. W kręgielni DĘBOWA znajduje się 10 torów do kręgli, 8 profesjonalnych stołów bilardowych. W kręgielni można zorganizować imprezy okolicznościowe dla dorosłych lub dzieci, niezapomniane firmowe imprezy integracyjne, czy też wieczory panieńskie lub kawalerskie. Do dyspozycji klientów została oddana nowa sala VIP oraz sala konferencyjna.

Fakty i liczby

Powierzchnia całkowita:

55 600 m kw.

Powierzchnia handlowa:

22 600 m kw.

ponad 100 sklepów najlepszych marek

restauracje i kawiarne
supermarket
5-cio salowe kino
kręgielnia

Liczba miejsc parkingowych:

540