Archiwum

BIURA PODRÓŻY - ZMIANA GODZIN

Informujemy, że biura podróży znajdujące się na terenie Galerii Wisła pracują w zmienionych godzinach:

RAINBOW i TUI: 10:00 - 18:00

ITAKA: 10:00 - 19:00

Zmienione godziny obowiązują do odwołania. Prosimy mieć to na uwadze podczas planowania wizyty w centrum.

Czytaj więcej »

ZAPRASZAMY NA ZAKUPY

Niezmiennie ZAPRASZAMY NA ZAKUPY w standardowych godzinach (09:00 - 21:00) do sklepów Galerii Wisła.

Przypominamy, że Godziny dla Seniorów obowiązują od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-12:00, w wybranych punktach handlowo-usługowych (tych, których przeważająca działalność polega na sprzedaży żywności, produktów kosmetycznych, artykułów toaletowych, produktów leczniczych, wyrobów medycznych oraz środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego, a także świadczeniu usług pocztowych). W Galerii Wisła dotyczy to apteki, supermarketu oraz drogerii.

Jednocześnie informujemy, że biura podróży znajdujące się na terenie Galerii Wisła (ITAKA, RAINBOW, TUI) do końca listopada pracują w zmienionych godzinach: 10:00 - 18:00 (Rainbow i TUI) oraz 10:00 - 19:00 (Itaka).

Zmiany w usługach gastronomicznych - od 24 października do odwołania STREFA GASTRONOMICZNA Galerii jest wyłączona z użytkowania. Czynne są tylko wybrane punkty gastronomiczne na terenie Galerii, jedzenie można zamawiać jedynie na wynos. Prosimy o nie zajmowanie miejsc przy stolikach.

 

Czytaj więcej »

AUDI CITY PŁOCK ZAPRASZA!

Od 8 października można odwiedzać salon AUDI CITY PŁOCK. Innowacyjny salon sprzedaży znajduje się na parterze Galerii, w sąsiedztwie oszklonej windy łączącej wszystkie kondygnacje obiektu. Pokazowe auta ekskluzywnej marki można również spotkać w przestrzeniach wspólnych galerii oraz w wydzielonej strefie parkingu.  Audi City Płock to drugi w Polsce innowacyjny salon sprzedaży wykorzystujący najnowocześniejsze cyfrowe systemy prezentacji. Pozwalają one na wirtualne poznanie wszystkich modeli Audi. W specjalnie zaaranżowanym pomieszczeniu – Consulting Lounge, na 75-calowym ekranie zwizualizować można wymarzony samochód, a nawet posłuchać brzmienia jego silnika.

Czytaj więcej »

Zapraszamy do Kapitalnego Sklepu

Od 10 października  można robić zakupy w KAPITALNYM SKLEPIE w Galerii Wisła. To druga lokalizacja niezwykłego sklepu, który zadebiutował na płockim rynku wiosną 2018 roku. Idea KAPITALNEGO SKLEPU skrystalizowała się ponad dwa lata temu, kiedy przy ul. Tumskiej 9 powstał pierwszy w Płocku sklep charytatywny. Płocczanie przynoszą do sklepu używane ubrania, książki, zabawki, a nawet meble, pod warunkiem, że są w dobrym stanie. Pieniądze z ich sprzedaży są w całości przeznaczone na pomoc dla potrzebujących. Na tej samej zasadzie będzie działał KAPITALNY SKLEP w Galerii Wisła. Sklep zajął lokal o powierzchni ponad 116 mkw. , na pierwszym piętrze Galerii, w sąsiedztwie salonu FALE LOKI KOKI i VOX GADGET.

Czytaj więcej »

DZIEŃ ZWIERZAKÓW

AKTUALIZACJA! W związku z aktualną sytuacją epidemiczną oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Klientów i Pracowników Galerii informujemy, że WYDARZENIE ZOSTAŁO ODWOŁANE!

 

10 października zapraszamy do Galerii Wisła na obchody DNIA ZWIERZAKÓW. Na miłośników zwierząt czekać będzie mnóstwo atrakcji. Galerię odwiedzą niezwykli goście – psiaki czekające na adopcję ze Schroniska dla Zwierząt w Płocku, a także podopieczni organizacji pro-zwierzęcych (Płockie Towarzystwo Pomocy Zwierzętom ARKA, TOZ Oddział Płock). Pojawią się również przedstawiciele Zwierzakolubów z pokazem zwierząt egzotycznych.

Czytaj więcej »

ŚWIAT DZIECKA – wystawa pokonkursowa w pracowni KOLOR I FORMA

Zapraszamy na pokonkursową wystawę z okazji 35. Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pn. ŚWIAT DZIECKA. Konkurs był zorganizowany przez Galerię Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu. Ekspozycja jest dostępna w Pracowni KOLOR I FORMA. Można ją zwiedzać od 18 września do 16 października, w godzinach 9:00-16:00 (od poniedziałku do piątku). W przypadku grup zorganizowanych obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem: 532 744 160 (od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 15:00).

KOLOR I FORMA – Pracownia Działań Twórczych Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki im. Themersonów znajduje się na pierwszym piętrze Galerii Wisła, w sąsiedztwie salonu SYMBIOSIS.

 

Czytaj więcej »

ŚWIĘTO LATAWCA 2020!

3 października zapraszamy do Galerii Wisła na warsztaty z tworzenia latawców. Podczas wydarzenia dzieci będą konstruować własne latawce pod okiem doświadczonych instruktorów. Coroczne warsztaty w Galerii Wisła związane są ściśle z Świętem Latawca, które odbywa się na płockim lotnisku. Warsztaty ponownie organizujemy we współpracy ze sprawdzonym partnerem, Aeroklubem Ziemi Mazowieckiej.

Czytaj więcej »

HELIOS: Kino Kobiet powraca

Drogie Panie, Kino Kobiet wraca ponownie!
Jeśli potrzebujecie relaksu, odpoczynku oraz oderwania się od codziennych obowiązków tego dnia bądźcie razem z nami. Znajdź czas dla siebie! Zostaw męża, partnera, chłopaka w domu i… w środę 16 września przyjdź do kina Helios w Płocku. To będzie niezapomniany wieczór!

We wrześniu spotykamy się dwukrotnie na Kinie Kobiet! Zapraszamy na pokazy, które odbędą się:

  • 16 września "Kino Kobiet na bis" z filmem "Pojedynek na głosy"
  • 23 września z filmem "Małe szczęścia"

Więcej szczegółów na https://www.helios.pl/29,Plock/KinoKobiet/

Czytaj więcej »

KAZAR STUDIO: WRÓCILIŚMY, ZAPRASZAMY!

Salon Kazar Studio w naszym centrum ponownie otwarty! 
W bogatej ofercie Kazar Studio znajduje się stylowe obuwie oraz niezwykle oryginalne akcesoria takie, jak biżuteria, modne płaszcze przeciwdeszczowe czy ochraniacze na buty, a także t-shirty i longsleevy.
Odwiedź salon Kazar Studio jeszcze dziś i ciesz się wciąż trwającymi wyprzedażami. Aż do -70%!

 

Czytaj więcej »

Bezpłatna mammografia w technologii cyfrowej

Zapraszamy na badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat nie wykonywały bezpłatnego badania. Bezpłatne badania mammograficzne będą się odbywać w mammobusie, który stanie 15 września przed wejściem głównym do Galerii Wisła.  Rak piersi to najczęściej występujący nowotwór wśród kobiet. Wykryty we wczesnym stadium daje możliwość podjęcia leczenia, które umożliwi pełny powrót do zdrowia. Do akcji zapraszane są wszystkie Panie w przedziale wiekowym 50-69 lat, które nie korzystały w ciągu ostatnich 24 miesięcy z bezpłatnego badania mammograficznego finansowanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Badanie jest proste, szybkie i bezpieczne. Dawka promieniowania jest porównywalna do RTG zęba. Kobiety w wieku 40-49 lat oraz powyżej 69 roku życia będą mogły wykonać badanie odpłatne w cenie 60 zł. Akcja będzie trwała w godzinach 9:00-17:00. Więcej informacji na temat akcji oraz samych zapisów można dokonać pod numerami telefonów: 42 254 64 10, 517 54 40 04 lub poprzez stronę www.medica.org.pl Organizatorem akcji jest Centrum Medyczne Medica.

Czytaj więcej »

Strony