Archiwum

Wrześniowy Zlot Foodtrucków

Zapraszamy na ostatni tego lata ZLOT FOODTRUCKÓW pod Galerią Wisła, który potrwa dwa dni. Od  12 do 13 września, przed wejściem głównym do Galerii, ponownie stanie kilkanaście restauracji oferujących przysmaki z całego świata. Galeria Wisła już wielokrotnie gościła restauracje na kółkach. Jest jedną z najpopularniejszych weekendowych destynacji mieszkańców Płocka i regionu, dlatego nie dziwi fakt, że Organizatorzy imprezy z chęcią wracają w to miejsce. Zlot Foodtrucków to nie tylko pyszne jedzenie – akcji towarzyszyć będą zabawy z nagrodami, muzyka oraz specjalne atrakcje dla najmłodszych. Warto śledzić profil wydarzenia na facebooku, aby nie przegapić ciekawostek i konkursów przygotowanych przez Organizatorów.

Czytaj więcej »

ZAWODY SLOT CARS!

Galeria Wisła przygotowała wyjątkową atrakcję na zakończenie wakacji i początek roku szkolnego. Zapraszamy na elektryzujące wyścigi mini samochodów na jednym z największych mobilnych torów Slot Cars w Polsce. Sportowe emocje będzie można poczuć od 24 sierpnia do 5 września, w godzinach 12:00 – 20:00. ZAWODY SLOT CARS to wydarzenie przygotowane z myślą o miłośnikach rajdów samochodowych i jednocześnie wspaniała zabawa dla całej rodziny. Niezależnie od wieku na torze będzie można trenować, ścigać się i wygrywać.

Czytaj więcej »

Bilety za zakupy

Zapraszamy do udziału w akcji pn. BILETY ZA ZAKUPY!, która odbędzie się 22 sierpnia. W akcji do zdobycia będzie ponad 350 biletów do kina i voucherów na kręgle. Aby wziąć udział w promocji wystarczy 22 sierpnia zrobić zakupy w Galerii Wisła i zgłosić się z paragonem do Punktu Obsługi Promocji (przestrzeń na parterze, pod Wielką Kopułą). Zakupy o wartości minimum 100 zł będą premiowane prezentem w postaci biletu do kina Helios. Za zakupy za minimum 200 zł Uczestnik akcji będzie mógł odebrać bilet do kina oraz voucher na kręgle do kręgielni Dębowa (na godzinę gry w kręgle, od poniedziałku do czwartku). Akcja będzie trwała w godzinach 12:00 – 20:00 lub do momentu wyczerpania puli nagród. Szczegóły oraz regulamin akcji dostępne będą w Punkcie Obsługi Promocji. Warto wspomnieć, że kwoty na paragonach będzie można sumować, a każdy uczestnik akcji będzie mógł skorzystać z promocji dwukrotnie.

Czytaj więcej »

15 sierpnia - godziny otwarcia

W sobotę - 15 sierpnia - sklepy Galerii Wisła będą nieczynne. Tego dnia zapraszamy do wybranych punktów gastronomicznych i rozrywkowych. Szczegóły na grafice obok.

Czytaj więcej »

LALKI, MISIE... I CO JESZCZE ŚNI MI SIĘ... - wystawa rękodzieła

Do 10 września, w Pracowni Działań Twórczych KOLOR I FORMA Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki im. Themersonów, można oglądać wystawę prac Neli Lewandowskiej, nauczycielki plastyki w Młodzieżowym Domu Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku.

Wystawa rękodzieła zatytułowana jest: „LALKI, MISIE... i co jeszcze śni mi się...”. Z ekspozycją można się zapoznać od poniedziałku do piątku, w godzinach 09:00-16:00, w przestrzeni pracowni KOLOR i FORMA, na pierwszym piętrze Galerii Wisła.

Czytaj więcej »

Pyszna zabawa!

Galeria Wisła zaprasza do udziału w akcji pn. PYSZNA ZABAWA, która odbędzie się 25 lipca. W akcji do zdobycia będzie kilkaset voucherów do wykorzystania w wiślanych restauracjach, kawiarniach i punktach gastronomicznych.

Czytaj więcej »

NOWE OTWARCIE, TE SAME EMOCJE - ZAPRASZAMY DO KINA HELIOS

Tęskniliście za swoim ulubionym kinem? Od 17 lipca zapraszamy na seanse do kina Helios w Galerii Wisła! 
W repertuarze jest dużo nowości. Im wcześniej kupicie bilety, tym będą one tańsze. Zapamiętajcie zatem hasło "Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz!"
Nie zabraknie Waszych ulubionych cykli i seansów specjalnych. Nowością są seanse prywatne, które umożliwiają przejęcie kina ze swoją paczką.
Szczegóły na: www.helios.pl 

Dzięki nowej procedurze i odpowiednio przeszkolonemu personelowi znów możemy być razem i wspólnie oglądać najlepsze filmy na wielkim ekranie!

Czytaj więcej »

LIPCOWY ZLOT FOODTRUCKÓW

W dniach 17 – 19 lipca, przed wejściem głównym do Galerii Wisła, ponownie odbędzie się Zlot Foodtrucków. W lipcowej edycji weźmie udział kilkanaście restauracji oferujących przysmaki z całego świata. W związku z gorącym przyjęciem czerwcowego zlotu najbliższy zostanie przedłużony i potrwa trzy dni. Galeria Wisła już wielokrotnie gościła restauracje na kółkach. Jest jedną z najpopularniejszych weekendowych destynacji mieszkańców Płocka i regionu, dlatego nie dziwi fakt, że Organizatorzy imprezy z chęcią wracają w to miejsce. Zlot Foodtrucków to nie tylko pyszne jedzenie – akcji towarzyszyć będą konkursy z nagrodami, muzyka oraz specjalne atrakcje dla najmłodszych. Wszystko to, w połączeniu z letnią pogodą, jest gwarantem miłego spędzenia czasu z najbliższymi.

Czytaj więcej »

Warsztaty artystyczne „Wybieram Sztukę”

Od 29 czerwca do 17 lipca w Galerii Wisła, w Pracowni Działań Twórczych KOLOR I FORMA Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki, odbędzie się cykl warsztatów artystycznych pn. WYBIERAM SZTUKĘ.

Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym na warsztaty plastyczne. W pracowni każdy miło spędzi czas i pozna różne techniki. Zajęcia będą odbywały się codziennie, od poniedziałku do piątku, z podziałem na grupy.  – informuje Anna Liśkiewicz, główny specjalista ds. plastyki Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki.

Czytaj więcej »

ZLOT FOODTRUCKÓW – otwarcie sezonu

13 i 14 czerwca, przed wejściem głównym do Galerii Wisła, odbędzie się pierwszy w tym roku Zlot Foodtrucków. W akcji weźmie udział kilkanaście foodtrucków oferujących przysmaki z całego świata. Do tej pory Galeria Wisła kilkukrotnie gościła restauracje na kółkach. Galeria Wisła jest jedną z najpopularniejszych weekendowych destynacji mieszkańców Płocka i regionu. Potencjał naszej lokalizacji dostrzegają również Organizatorzy zbliżającego się wydarzenia, którzy postanowili przeprowadzić otwarcie sezonu właśnie z nami.

Czytaj więcej »

Strony