Archiwum

Świąteczne Godziny Otwarcia - Wielkanoc '21

Drodzy Klienci,

W okresie wielkanocnym działające punkty handlowo-usługowe będą czynne zgodnie z poniższym:

Wielka Sobota (3 kwietnia) 09:00 – 13:30 (supermarket EUROSPAR: 08:00 – 13:30)

Wielka Niedziela (4 kwietnia) i Poniedziałek Wielkanocny (5 kwietnia) – nieczynne

ERBIL Doner Kebab oraz Pizza Hut Express w dniach 3-5 kwietnia będą nieczynne

Czytaj więcej »

Wielkanocne Zabawy

W najbliższych dniach zapraszamy na WIELKANOCNE ZABAWY. To edukacyjno-artystyczny projekt skierowany głównie do rodzin z dziećmi. Co ważne, tematyczne atrakcje są zaplanowane z uwzględnieniem zachowania środków bezpieczeństwa, tak bardzo koniecznych w czasie pandemii. Partnerami cyklu wielkanocnych wydarzeń w Galerii Wisła są: Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku.

UWAGA! W związku z ograniczeniem działalności galerii handlowych - POK będzie nieczynny do odwołania. Zestawy "ZRÓB TO SAM" będzie można odbierać 17 marca i 24 marca w Pracowni Działań Twórczych KOLOR I FORMA, w godz. 10:00 - 18:00  (na pierwszym piętrze galerii).

Czytaj więcej »

NIE KUPUJ GOŹDZIKA - ADOPTUJ FAFIKA!

Serdecznie zapraszamy do Galerii Wisła w sobotę (6 marca) od godziny 12:00 do 18:00 na Dzień Kobiet z Płockim Schroniskiem pod hasłem: „Nie kupuj goździka adoptuj Fafika”. Przedstawiciele schroniska opowiedzą o swoich podopiecznych. Będzie można wykonać pamiątkowe zdjęcia z jednym ze schroniskowych psiaków, które w tym dniu specjalnie przyjadą do Wisły. Planowany jest pokaz tresury psów oraz będą na żywo wykonywane własnoręczne zabawki dla pupili. Podczas eventu będzie można też wygrać nagrodę (wystarczy tylko wziąć udział w konkursie na miejscu i rozwiązać quiz). O dobrą atmosferę zadbają Wolontariusze Stowarzyszenia Płock Przyjazny Psom wspierający Schronisko dla Zwierząt w Płocku przy ulicy Parowej 20. Nie zastanawiaj się długo, przyjdź do Wisły, daj się ponieść psiorkowej aurze, a potem odwiedź płockie schronisko i wybierz przyjaciela dla siebie.

Czytaj więcej »

Godzina dla Ziemi WWF 2021 – Ocalmy Bałtyk, nim zatęsknimy!

27 marca, o godzinie 20:30, Galeria Wisła ponownie włączy się w akcję pn. „Godzina dla Ziemi WWF”. Zewnętrzny pylon i elewacja nie będą podświetlone. Przygaśnie oświetlenie wewnętrzne i podświetlenie szklanych kopuł, muzyka ucichnie, a wentylatory przestaną działać. Punktualnie o 20:30 zgaśnie oświetlenie najbardziej charakterystycznych budynków w Polsce i na świecie. Celem tegorocznej Godziny dla Ziemi WWF jest ochrona środowiska Morza Bałtyckiego i zwiększenie świadomości na temat jego zagrożeń. Na stronie www.godzinadlaziemi.pl  można podpisywać petycję skierowaną w tej sprawie do premiera.

Czytaj więcej »

W marcu przed galerią stanie mammobus

10 marca, po raz drugi w tym roku, zaprosimy na badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat nie wykonywały bezpłatnego badania. Badania będą się odbywać w mammobusie, który stanie przed wejściem głównym do Galerii Wisła. Rak piersi to najczęściej występujący nowotwór wśród kobiet. Wykryty we wczesnym stadium daje możliwość podjęcia leczenia, które umożliwi pełny powrót do zdrowia. Mammografia jest jedną z uznanych metod obrazowych stosowanych w monitorowaniu chorych na nowotwory, jest podstawową metodą stosowaną we wczesnej diagnostyce i skriningu raka piersi.

Czytaj więcej »

Zrywamy nagrody

6 marca klienci Galerii Wisła będą mogli ZRYWAĆ NAGRODY! W akcji rozdanych zostaną setki kart upominkowych i bonów do sklepów i punktów usługowych galerii. Stanowisko promocyjne będzie czynne w godzinach 12:00 – 18:00. Dwie nagrody główne to pakiety w skład których wchodzą zakupy o wartości 1000 zł oraz wiosenne metamorfozy. Wygrana w akcji może stanowić miły prezent z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

Czytaj więcej »

FEMESTAGE - nowy salon w Galerii Wisła

Ofertę Galerii Wisła wzbogacił salon marki FEMESTAGE. Butik zajął lokal na parterze obiektu, w sąsiedztwie salonów OCHNIK, WITTCHEN i BIG STAR.

FEMESTAGE to marka tworzona przez kobiety dla kobiet, która – pomimo zmian i reagowania na najnowsze trendy – jest wierna swoim wartościom. Marka chce, aby każda kobieta ubrana w odzież FEMESTAGE wyglądała zjawiskowo i dzięki temu czuła się szczęśliwsza. FEMESTAGE nie zapomina o funkcjonalności i wygodzie oferowanej przez odzież ready-to-wear, jakiej oczekują współczesne kobiety. Klientki ubrane w projekty FEMESTAGE mają czuć się wyjątkowo -  pewne siebie, atrakcyjne i zauważalne.

Czytaj więcej »

KOCHA, LUBI, KUPUJE...

Luty niezmiennie kojarzony jest z Świętem Zakochanych. Walentynki coraz bliżej, więc Galeria Wisła, tradycyjnie już o tej porze, przygotowała dla swoich klientów tematyczne niespodzianki. W przeddzień Walentynek, w sobotę 13 lutego, zapraszamy do udziału w akcji „KOCHA, LUBI, KUPUJE...”. Wystarczy tego dnia zrobić zakupy i zgłosić się z paragonem do Punktu Obsługi Promocji, aby mieć szansę na zdobycie słodkich prezentów. Do rozdania będzie PONAD 150 NAGRÓD. Zakupy za kwotę 100 zł będą premiowane zestawem przepysznych muffinek, natomiast za zakupy za minimum 200 zł będzie można odebrać zestaw do zrobienia czekoladowego fondue. Warto również śledzić profile społecznościowe Galerii Wisła. W lutym odbędą się specjalne konkursy, w których wygrać będzie można atrakcyjne nagrody: karty podarunkowe do sklepów Galerii, nagrody rzeczowe, a nawet romantyczną kolację z dostawą do domu przygotowaną przez restaurację DĘBOWA.

 

Czytaj więcej »

TĘSKNILIŚMY! Zapraszamy!

Już niebawem ponownie zaprosimy do korzystania z ofert wszystkich sklepów Galerii Wisła. Od 28 grudnia w galeriach handlowych działały tylko wybrane sklepy i punkty handlowo-usługowe.  UWAGA! Zgodnie z decyzją rządu RP ograniczenie w handlu zostanie zniesione 1 lutego.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno Klientów, jak i Pracowników Galerii Wisła należy pamiętać o obowiązku zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych, o konieczności noszenia rękawiczek jednorazowych lub dezynfekcji dłoni w trakcie zakupów oraz o utrzymywaniu bezpiecznego dystansu – zarówno w sklepach, jak i na powierzchniach wspólnych galerii. Obowiązujący limit klientów w galeriach handlowych to 1 osoba na każde 15 mkw lokalu. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez przedstawicieli rządu – kina pozostaną zamknięte. W tym czasie nadal ograniczona będzie również działalność restauracji i punktów gastronomicznych (jedzenie można zamawiać tylko na wynos lub z dowozem).

Czytaj więcej »

Zmiany w funkcjonowaniu Galerii

Szanowni Państwo,

Zgodnie z opublikowanym 21 grudnia w Dzienniku Ustaw rozporządzeniem rządu w sprawie ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii – 28 grudnia rozpoczęła się tzw. NARODOWA KWARANTANNA. W tym okresie w Galerii Wisła mogą być otwarte wybrane sklepy.

Czytaj więcej »

Strony