Archiwum

ZLOT FOODTRUCKÓW – otwarcie sezonu

13 i 14 czerwca, przed wejściem głównym do Galerii Wisła, odbędzie się pierwszy w tym roku Zlot Foodtrucków. W akcji weźmie udział kilkanaście foodtrucków oferujących przysmaki z całego świata. Do tej pory Galeria Wisła kilkukrotnie gościła restauracje na kółkach. Galeria Wisła jest jedną z najpopularniejszych weekendowych destynacji mieszkańców Płocka i regionu. Potencjał naszej lokalizacji dostrzegają również Organizatorzy zbliżającego się wydarzenia, którzy postanowili przeprowadzić otwarcie sezonu właśnie z nami.

Czytaj więcej »

PREZENTY NA DZIEŃ DZIECKA

Dzień Dziecka tuż tuż. Galeria Wisła po raz kolejny włączy się w obchody tego radosnego święta i przygotuje specjalną niespodziankę dla swoich Klientów. 1 czerwca, w godzinach 15:00 – 20:00, zapraszamy na akcję PREZENTY NA DZIEŃ DZIECKA. Tego dnia każdy kto zrobi zakupy za min. 100 zł i zgłosi się z paragonem do Punktu Obsługi Promocji, będzie mógł odebrać idealny prezent dla dziecka – specjalny pakiet, w którego skład wejdzie: zestaw gier, słodycze i voucher do kina Helios (dla dziecka i opiekuna). W akcji zostanie rozdanych 150 zestawów. Stanowisko promocyjne będzie się znajdować w przestrzeni na parterze, pod Wielką Kopułą Galerii Wisła. W trosce o komfort i bezpieczeństwo uczestników i obsługi akcja zostanie przeprowadzona z zachowaniem niezbędnych zasad i zaleceń sanitarnych.

Czytaj więcej »

POK i szatnia nieczynne do odwołania

Cieszymy się, że znowu jesteście z nami!

W trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów i Pracowników oraz w zgodzie z aktualnymi zaleceniami informujemy, że PUNKT OBSŁUGI KLIENTA jest nieczynny * oraz SZATNIA jest nieczynna *

Prosimy pamiętać o zachowaniu paragonów! Uczestnicy programu lojalnościowego Galerii Wisła będą mogli nabyć punkty za dokonane transakcje po ponownym uruchomieniu POK. Zachęcamy do korzystania ze strony internetowej programu (program.galeria-wisla.pl), gdzie możliwe jest sprawdzenie aktualnego stanu konta oraz zamówienie nagród. Nabicie punktów i zamówienie/odbiór nagród możliwe jest również w biurze administracji Galerii Wisła (czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach 09:00 – 17:00, III piętro – wjazd windą panoramiczną).

*-do odwołania

Czytaj więcej »

SKLEPY PONOWNIE OTWARTE

Drodzy Klienci,

Od 4 maja sklepy Galerii Wisła są ponownie otwarte w godzinach 09:00 - 21:00 (supermarket EUROSPAR w godzinach 08:00 - 22:00).

Pamiętajcie o obowiązujących zasadach w trakcie zakupów (zachowaniu odpowiedniego dystansu, zasłanianiu ust i nosa oraz noszeniu rękawiczek jednorazowych). Wspólnie dbajmy o zdrowie każdego z nas!

Przypominamy, że kino, kręgielnia, kawiarnie i restauracje (poza jedzeniem na wywóz/dowóz) nadal są zamknięte. O ich ponownym otwarciu poinformujemy niezwłocznie po otrzymaniu decyzji rządu RP.

 

Czytaj więcej »

DBAJMY O SIEBIE

Drodzy Klienci,

Przypominamy o obwiązującym od 16 kwietnia nakazie zasłaniania nosa i ust, gdy znajdujemy się w przestrzeni publicznej. Dotyczy to również osób przebywających na terenie Galerii Wisła. Każdy, kto wychodzi z domu, musi zakryć te części twarzy. Można to zrobić za pomocą maseczki jednorazowej, maseczki materiałowej, chusty, apaszki czy szalika. Dzięki temu chronimy siebie i innych. Dbajmy o siebie nawzajem!

Czytaj więcej »

DOMOWE RODZINNE SZTUKOWANIE

Zapraszamy na warsztaty plastyczne online, pn. "Domowe Rodzinne Sztukowanie!"

Do tej pory spotykaliśmy się w Galerii Wisła, w Pracowni Działań Twórczych "Kolor i Forma". W związku z obecną sytuacją przenosimy się do Waszych domów. Będziecie mogli rozwijać swoje umiejętności artystyczne w warunkach domowych. Materiały, których potrzebujecie do wykonywania prac - znajdziecie w swoim domu! Wykorzystamy techniki tj. origami, papieroplastyka, decoupage. Stworzymy również wspólnie dekoracje wielkanocne, które będziecie mogli wykorzystać do dekoracji Waszych domów. Spotykamy się przed ekranem w każdą środę o godzinie 11.

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do wspólnego tworzenia artystycznych różności! Więcej informacji: TUTAJ

Czytaj więcej »

Zmiana funkcjonowania Galerii

AKTUALIZACJA! Od 4 maja sklepy Galerii Wisła będą ponownie otwarte w godzinach 09:00 - 21:00 (supermarket EUROSPAR w godzinach 08:00 - 22:00).

 

Szanowni Państwo, w związku z decyzją Premiera Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego od 14 marca w Galerii Wisła mogą być otwarte poniższe sklepy:

  • supermarket EUROSPAR (9:00 - 21:00; również 26 kwietnia)
  • drogeria ROSSMANN ( 09:00 - 19:00; wyjątek:  26 kwietnia - 10:00 - 19:00)
  • apteka Lawenda (09:00 - 20:00)
  • Agencja Opłat (09:00 - 18:00)
  • InMedio (09:00 - 18:00; wyjątek: 26 kwietnia - 10:00 - 13:00)
  • Salon Optyczny "Twoje Oczy"
  • bank Millennium (pon.-pt.: 11:00 -18:00, weekendy: nieczynne)

Wszystkie pozostałe placówki handlowe na terenie Galerii Wisła będą zamknięte do odwołania. O ich ponownym otwarciu zdecydują właściwe organy państwowe.

W godzinach 9:00-21:00 otwarte będą wejścia od ul. Czwartaków i Wyszogrodzkiej oraz wejście z parkingu (chodnik ruchomy).

Czytaj więcej »

OTWARCIE SUPERMARKETU EUROSPAR

17 marca zapraszamy na otwarcie nowego operatora spożywczego w Galerii Wisła – supermarketu EUROSPAR. Market znaleźć można na parterze, w sąsiedztwie sklepu CCC. EUROSPAR w Galerii Wisła będzie pierwszym z marketów sieci w Płocku. Klienci, z okazji otwarcia, będą mogli skorzystać ze specjalnych ofert promocyjnych. Szczegóły dostępne są w gazetce TUTAJ

Czytaj więcej »

CZUJEMY WIOSNĘ: NOWE KOLEKCJE

Dni są coraz dłuższe i cieplejsze. W Galerii Wisła CZUJEMY WIOSNĘ, a to za sprawą najnowszych trendów w modzie.

W sklepach Galerii Wisła królują najnowsze kolekcje.

To idealny moment na odświeżenie garderoby, aby również POCZUĆ WIOSNĘ.

Czytaj więcej »

TROLLE - KOLOROWY TOUR - AKTUALIZACJA!

AKTUALIZACJA!

Szanowni Państwo, w związku z decyzją Rządu RP o czasowym zawieszeniu działalności placówek oświatowych, instytucji kultury, odwołaniu imprez masowych oraz mając na uwadze Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, informujemy, że wydarzenie „TROLLE – KOLOROWY TOUR  W GALERII WISŁA” nie odbędzie się w dniu 14 marca.  O nowym terminie wydarzenia poinformujemy Państwa niebawem.

 

14 marca, w godz. 11:00 – 18:00, Galeria Wisła zaprasza na spotkanie z TROLLAMI! Będzie kolorowo i głośno, przygotujcie się na prawdziwe szaleństwo! Trolle w wielkim stylu wracają na ekrany kin, by ponownie zatopić nas w muzycznej magii i świecie niekończącej się wyobraźni. Wraz z powrotem Trolli rusza wielka rozśpiewana ogólnopolska trasa pn. TROLLE: KOLOROWY TOUR, której pierwszym przystankiem jest Galeria Wisła. 

Czytaj więcej »

Strony