ZAWODY SLOT CARS!

Galeria Wisła przygotowała wyjątkową atrakcję na zakończenie wakacji i początek roku szkolnego. Zapraszamy na elektryzujące wyścigi mini samochodów na jednym z największych mobilnych torów Slot Cars w Polsce. Sportowe emocje będzie można poczuć od 24 sierpnia do 5 września, w godzinach 12:00 – 20:00. ZAWODY SLOT CARS to wydarzenie przygotowane z myślą o miłośnikach rajdów samochodowych i jednocześnie wspaniała zabawa dla całej rodziny. Niezależnie od wieku na torze będzie można trenować, ścigać się i wygrywać.

System sterowania samochodzikami na torze SLOT CARS nie wymaga żadnego doświadczenia ani szczególnych umiejętności. W jednym wyścigu jednocześnie będzie mogło wziąć udział trzech zawodników. Najlepsze wyniki czasowe będą nagradzane – codziennie do zdobycia będzie model samochodu firmy BURAGO w skali 1:32.

Podczas WIELKIEGO FINAŁU ZAWODÓW (5 września) na uczestnika z najlepszym czasem czekać będzie nagroda główna w postaci zestawu cyfrowego toru SLOT CARS CARRERA DIGITAL D132.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną oraz w trosce o komfort i bezpieczeństwo uczestników i obsługi akcja zostanie przeprowadzona z zachowaniem niezbędnych zasad i zaleceń sanitarnych.