ZADBAJMY O ZDROWIE KAŻDEGO Z NAS

Drodzy Klienci,

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno Klientów, jak i Pracowników Galerii Wisła przypominamy o: obowiązku zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych, o konieczności noszenia rękawiczek jednorazowych lub dezynfekcji dłoni w trakcie zakupów, utrzymywaniu dystansu 2 m pomiędzy klientami galerii handlowej.

Zmiany w usługach gastronomicznych - od 24 października do odwołania STREFA GASTRONOMICZNA Galerii jest wyłączona z użytkowania. Czynne są tylko wybrane punkty gastronomiczne na terenie Galerii, jedzenie można zamawiać jedynie na wynos. Prosimy o nie zajmowanie miejsc przy stolikach.

W godzinach 10.00-12.00 (poniedziałek-piątek), w sklepach spożywczych, aptekach oraz drogeriach, obowiązują godziny dla seniorów. W tych godzinach sklepy na terenie Galerii Wisła są dostępne dla wszystkich klientów poza placówkami, których przeważająca działalność polega na sprzedaży żywności, produktów kosmetycznych, artykułów toaletowych, produktów leczniczych, wyrobów medycznych ora środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego, a także świadczeniu usług pocztowych. Od poniedzialku do piątku, w godzinach 10:00-12:00 placówki te obsługują wyłącznie osoby powyżej 60. roku życia.

Zachęcamy do wybierania płatności bezgotówkowych. Powierzchnie centrum są regularnie myte i dezynfekowane. W naszej galerii (na pasażach oraz przy toaletach) znajdują się pojemniki z płynem dezynfekującym.

Wspólnie dbajmy o zdrowie każdego z nas!