Aktualności

SKLEPY PONOWNIE OTWARTE

Drodzy Klienci,

Od 4 maja sklepy Galerii Wisła są ponownie otwarte w godzinach 09:00 - 21:00 (supermarket EUROSPAR w godzinach 08:00 - 22:00).

Pamiętajcie o obowiązujących zasadach w trakcie zakupów (zachowaniu odpowiedniego dystansu, zasłanianiu ust i nosa oraz noszeniu rękawiczek jednorazowych). Wspólnie dbajmy o zdrowie każdego z nas!

Przypominamy, że kino, kręgielnia, kawiarnie i restauracje (poza jedzeniem na wywóz/dowóz) nadal są zamknięte. O ich ponownym otwarciu poinformujemy niezwłocznie po otrzymaniu decyzji rządu RP.

 

Czytaj więcej »

ZADBAJMY O ZDROWIE KAŻDEGO Z NAS

Drodzy Klienci,

Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych oraz konieczności noszenia rękawiczek jednorazowych w trakcie zakupów. Wspólnie dbajmy o zdrowie każdego z nas!

Czytaj więcej »

CIESZYMY SIĘ, ŻE ZNOWU JESTEŚCIE Z NAMI!

Drodzy Klienci,
Cieszymy się, że znowu jesteście z nami! Wasze bezpieczeństwo w trakcie zakupów jest dla nas bardzo ważne, dlatego prosimy o przestrzeganie poniższych zaleceń:
 

- zachowanie dystansu od innych Klientów (ok. 2 metrów),

- zasłanianie ust i nosa np. maseczką, którą można zakupić w wybranych punktach Galerii, m.in.: APTEKA (przy wejściu od ul. Czwartaków), VOX GADGET (Poziom 1, przy strefie gastronomicznej), MASECZKOMAT (przy wejściu od ul. Wyszogrodzkiej) 

- dbanie o higienę, mycie i odkażanie rąk – korzystajcie  z dostępnych dozowników z płynem dezynfekującym

- zakładanie podczas zakupów rękawiczek jednorazowych

 

Zadbajmy wspólnie o zdrowie każdego z nas!

Czytaj więcej »

POK i szatnia nieczynne do odwołania

Cieszymy się, że znowu jesteście z nami!

W trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów i Pracowników oraz w zgodzie z aktualnymi zaleceniami informujemy, że PUNKT OBSŁUGI KLIENTA jest nieczynny * oraz SZATNIA jest nieczynna *

Prosimy pamiętać o zachowaniu paragonów! Uczestnicy programu lojalnościowego Galerii Wisła będą mogli nabyć punkty za dokonane transakcje po ponownym uruchomieniu POK. Zachęcamy do korzystania ze strony internetowej programu (program.galeria-wisla.pl), gdzie możliwe jest sprawdzenie aktualnego stanu konta oraz zamówienie nagród. Nabicie punktów i zamówienie/odbiór nagród możliwe jest również w biurze administracji Galerii Wisła (czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach 09:00 – 17:00, III piętro – wjazd windą panoramiczną).

*-do odwołania

Czytaj więcej »

DOMOWE RODZINNE SZTUKOWANIE

Zapraszamy na warsztaty plastyczne online, pn. "Domowe Rodzinne Sztukowanie!"

Do tej pory spotykaliśmy się w Galerii Wisła, w Pracowni Działań Twórczych "Kolor i Forma". W związku z obecną sytuacją przenosimy się do Waszych domów. Będziecie mogli rozwijać swoje umiejętności artystyczne w warunkach domowych. Materiały, których potrzebujecie do wykonywania prac - znajdziecie w swoim domu! Wykorzystamy techniki tj. origami, papieroplastyka, decoupage. Stworzymy również wspólnie dekoracje wielkanocne, które będziecie mogli wykorzystać do dekoracji Waszych domów. Spotykamy się przed ekranem w każdą środę o godzinie 11.

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do wspólnego tworzenia artystycznych różności! Więcej informacji: TUTAJ

Czytaj więcej »

CZUJEMY WIOSNĘ: NOWE KOLEKCJE

Dni są coraz dłuższe i cieplejsze. W Galerii Wisła CZUJEMY WIOSNĘ, a to za sprawą najnowszych trendów w modzie.

W sklepach Galerii Wisła królują najnowsze kolekcje.

To idealny moment na odświeżenie garderoby, aby również POCZUĆ WIOSNĘ.

Czytaj więcej »

BŁOTNIAK STAWOWY - FOTOGRAFIA PRZYRODY

Od 3 marca do 5 maja zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami Beaty Kiljan, Arkadiusza Miaśkiewicza i Piotra Statkiewicza. Fotografie tworzą wystawę zatytułowaną "BŁOTNIAK STAWOWY - FOTOGRAFIA PRZYRODY". Ekspozycję znaleźć będzie można na pierwszym piętrze Galerii Wisła, w lokalu wystawowym, naprzeciwko salonu FALE LOKI KOKI.

Czytaj więcej »

Strefa Coworking

Galeria Wisła zaprasza do korzystania z bezpłatnej strefy coworkingu, z darmowym Internetem, 10 biurkami oraz mini strefą relaksu. Strefa coworkingu to forma przestrzeni do wspólnej pracy i spotkań. Coworking (z angielskiego „wspólna praca”) to pojęcie zyskujące na popularności. Główne atuty takiego modelu pracy to zerowe koszty, inspirujące otoczenie oraz możliwość poznania nowych partnerów biznesowych. Centra coworkingowe funkcjonują przede wszystkim w dużych miastach i cieszą się coraz większym zainteresowaniem, szczególnie wśród przedstawicieli wolnych zawodów, freelancerów, studentów oraz świeżo upieczonych absolwentów.

Czytaj więcej »

WIRTUALNA KARTA KLIENTA w aplikacji GOODIE

Zapraszamy na zakupy z Kartą Stałego Klienta w aplikacji GOODIE! Dzięki niej zyskasz specjalne kupony rabatowe, dostęp do wyjątkowych promocji i akcji specjalnych. Odkryj jak wiele korzyści kryje nasz program lojalnościowy!

Aby dołączyć do programu zainstaluj na smartfonie bezpłatną aplikację goodie. W dolnym menu aplikacji kliknij w zakładkę „Karty” i w minutę stwórz własną Kartę Stałego Klienta. Załóż Kartę Wisła Płock już dziś i korzystaj ze zniżek oraz kuponów rabatowych przy każdych zakupach.

Czytaj więcej »

Galeria Wisła miejscem przyjaznym psom

Galeria Wisła jest miejscem przyjaznym psom – klienci galerii mogą bez przeszkód wchodzić na teren centrum wraz ze swoimi pupilami. Wiele osób traktuje psy jak członków rodziny, dlatego - jeżeli pies nie obawia się otoczenia galerii handlowej, jest pod stałą opieką właściciela i nie sprawia kłopotu - to jest mile widzianym gościem Galerii Wisła.

Czytaj więcej »

Strony