Warsztaty artystyczne „Wybieram Sztukę”

Od 29 czerwca do 17 lipca w Galerii Wisła, w Pracowni Działań Twórczych KOLOR I FORMA Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki, odbędzie się cykl warsztatów artystycznych pn. WYBIERAM SZTUKĘ.

Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym na warsztaty plastyczne. W pracowni każdy miło spędzi czas i pozna różne techniki. Zajęcia będą odbywały się codziennie, od poniedziałku do piątku, z podziałem na grupy.  – informuje Anna Liśkiewicz, główny specjalista ds. plastyki Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki.

Warsztaty będą podzielone na dwa bloki:

  • w godz. 10:00 – 11:30 w programie znajdą się zajęcia rysunkowe, malarskie, graficzne, lepienie z gliny oraz papieroplastyka.
  • w godz. 12:00 – 13:30 odbywać się będą zajęcia malarskie sztalugowe (tematy zajęć: martwa natura, pejzaż).

Ilość miejsc w pracowni KOLOR i FORMA jest ograniczona, dlatego na wszystkie zajęcia warsztatowe obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem: 532 744 160 (od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-15:00). Koszt tygodniowych zajęć to 30zł.

Pracownia Działań Twórczych KOLOR I FORMA Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki służy szerokiemu gronu odbiorców. Placówka ma charakter otwarty, ściśle związany z życiem i potrzebami środowiska, w którym funkcjonuje. Zawiera ofertę przyczyniającą się do rozwoju twórczości artystycznej oraz upowszechniania kultury i sztuki. Działalność pracowni, oparta na różnorodnych formach warsztatowych, obejmuje m.in.: warsztaty dla przedszkoli i szkół, popołudniowe zajęcia plastyczne, wystawy, organizację konkursów plastycznych, spotkania i warsztaty z twórcami, konsultacje dla nauczycieli, promowanie zdolnej młodzieży, współpracę z placówkami o podobnym charakterze z innych miast. Pracownia znajduje się w lokalu na pierwszym piętrze Galerii Wisła, w sąsiedztwie Biura Podróży TUI.