TROLLE - KOLOROWY TOUR - AKTUALIZACJA!

AKTUALIZACJA!

Szanowni Państwo, w związku z decyzją Rządu RP o czasowym zawieszeniu działalności placówek oświatowych, instytucji kultury, odwołaniu imprez masowych oraz mając na uwadze Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, informujemy, że wydarzenie „TROLLE – KOLOROWY TOUR  W GALERII WISŁA” nie odbędzie się w dniu 14 marca.  O nowym terminie wydarzenia poinformujemy Państwa niebawem.

 

14 marca, w godz. 11:00 – 18:00, Galeria Wisła zaprasza na spotkanie z TROLLAMI! Będzie kolorowo i głośno, przygotujcie się na prawdziwe szaleństwo! Trolle w wielkim stylu wracają na ekrany kin, by ponownie zatopić nas w muzycznej magii i świecie niekończącej się wyobraźni. Wraz z powrotem Trolli rusza wielka rozśpiewana ogólnopolska trasa pn. TROLLE: KOLOROWY TOUR, której pierwszym przystankiem jest Galeria Wisła. Wśród atrakcji, które będą czekały na gości Galerii znajdą się m.in.:

  • WIELKI BOOMBOX , czyli strefa w której dzieci będą przemieniane w muzyczne supergwiazdy (peruki, kostiumy, makijaże, kolorowanie włosów itp.) i zapraszane na gwiazdorską sesję zdjęciową!
  • KOLOROWE DISCO NA POKŁADZIE TROLLOBUSU, czyli prawdziwie muzyczna podróż w pełnym muzyki i smakołyków dwupiętrowym Trollobusie.
  • OKO W OKO Z TROLLAMI, czyli spotkania z Poppy i Mrukiem, bohaterami komedii „Trolle 2”!
  • TROLL-KARAOKE, czyli scena, na której będą śpiewane wielkie przeboje!
  • KOLOROWE PRZYPINKI, czyli zabawa: Jakim Trollem jesteś? Uczestnicy warsztatów będą tworzyć kolorowe przypinki z wybraną postacią z filmu „Trolle 2”!
  • TROLLOWA STREFA HASBRO, czyli to, co dzieciaki kochają najbardziej - strefa z  kolorowymi zabawkami Hasbro!

Dodatkowo każdy będzie miał szansę na zdobycie płóciennej torby na zakupy z wizerunkami bohaterów filmu TROLLE 2. Aby otrzymać jedną z 300 toreb wystarczy zrobić zakupy za min. 50zł i zgłosić się z paragonem do Punktu Obsługi Promocji. Akcja będzie trwała do godz. 18:00 (lub do momentu wyczerpania zapasu upominków).

TROLLE są kolorowe, wciąż uśmiechnięte, rozkrzyczane i rozśpiewane. Mają coś jeszcze: miłość dzieci na całym świecie. Pierwsza część muzycznej komedii animowanej „Trolle” zadebiutowała w kinach w 2016 roku, z miejsca podbijając serca publiczności po obu stronach oceanu. Takiej radości, tylu kolorów, takich hitów nie spodziewał się nikt! Dzieci na całym świecie zakochały się w niezwykłym świecie Trolli, a dwoje głównych bohaterów – Poppy i Mruk – stało się supergwiazdami. Druga część komedii to jeszcze więcej muzyki, kolorów, nowych przygód i nowych postaci. „Trolle 2” zadebiutują w kinach 29 maja.