RODZINNE SZTUKOWANIE w lutym!

21 i 22 lutego w Galerii Wisła, w Pracowni Działań Twórczych KOLOR I FORMA Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki, odbędzie się kolejny Artystyczny Weekend, tym razem pod hasłem ”Maski Karnawałowe”. Karnawał to czas radości i zabawy. Do wspólnej pracy zapraszamy dzieci wraz z rodzicami, dziadkami lub starszym rodzeństwem. Będziemy przygotowywać własne maski karnawałowe. Księżniczki, lwy, motyle, jednorożce… ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Ilość miejsc w pracowni KOLOR i FORMA jest ograniczona, dlatego na wszystkie zajęcia warsztatowe obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem: 532 744 160 (od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-15:00).

Dodatkowo, w dniach 26 lutego – 20 marca, Pracownia KOLOR I FORMA zaprosi na wystawę prac plastycznych dzieci i młodzieży, uczestników warsztatów pn. „Wybieram Sztukę”. Ekspozycja będzie nosić nazwę „Kotki, kocurki, koteczki”. Wystawie, w dniach 26 lutego – 10 marca, będą towarzyszyć warsztaty pn. „Kotki psotki”. Uczestnikami zajęć mogą być grupy zorganizowane z przedszkoli i szkół podstawowych. Na warsztaty obowiązują zapisy telefoniczne oraz pobierana jest symboliczna opłata (3zł/dziecko).

Pracownia Działań Twórczych KOLOR I FORMA Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki służy szerokiemu gronu odbiorców. Placówka ma charakter otwarty, ściśle związany z życiem i potrzebami środowiska, w którym funkcjonuje. Zawiera ofertę przyczyniającą się do rozwoju twórczości artystycznej oraz upowszechniania kultury i sztuki. Działalność pracowni, oparta na różnorodnych formach warsztatowych, obejmuje m.in.: warsztaty dla przedszkoli i szkół, popołudniowe zajęcia plastyczne, wystawy, organizację konkursów plastycznych, spotkania i warsztaty z twórcami, konsultacje dla nauczycieli, promowanie zdolnej młodzieży, współpracę z placówkami o podobnym charakterze z innych miast. Pracownia znajduje się w lokalu na pierwszym piętrze Galerii Wisła, w sąsiedztwie Biura Podróży TUI.