MOLTON: siła kobiet

Niezwykła sesja zdjęciowa Molton. Managerki i kierowniczki regionalne Molton w nowej roli modelek, producentek sesji i makijażystek.

Nie wszyscy czekają na zmiany, niektórzy biorą sprawy we własne ręce i realizują pomysły zrodzone przy wirtualnej biurowej kawie. Dziewczyny z Molton pokazały nowe talenty. Nie tylko wprowadziły sprzedaż w siedzibie marki na życzenie klientki i porady stylizacyjne przez telefon, ale także same zorganizowały sesję.

Kierowniczki regionalne wcieliły się w rolę modelek, a po drugiej stronie obiektywu stanęła Marta (Marketing Manager marki. Stylizacje dla każdej z Pań przygotowała Monika (Sales Manager), a wszystko to dopełniła makijażem jedna z kierowniczek – Karolina. W sesji wziął też udział piękny adoptowany niedawno przez Karolinę pies Santos, który nie odstępuje swojej nowej właścicielki na krok.

Zapoznajcie się z efektami tej nietypowej sesji i poznajcie kobiecy, kreatywny zespół Molton. Pierwsze zdjęcia można podziwiać na stronie marki https://molton.pl/silakobiet