Aktualności

HELIOS: Kino Kobiet powraca

Drogie Panie, Kino Kobiet wraca ponownie!
Jeśli potrzebujecie relaksu, odpoczynku oraz oderwania się od codziennych obowiązków tego dnia bądźcie razem z nami. Znajdź czas dla siebie! Zostaw męża, partnera, chłopaka w domu i… w środę 16 września przyjdź do kina Helios w Płocku. To będzie niezapomniany wieczór!

We wrześniu spotykamy się dwukrotnie na Kinie Kobiet! Zapraszamy na pokazy, które odbędą się:

  • 16 września "Kino Kobiet na bis" z filmem "Pojedynek na głosy"
  • 23 września z filmem "Małe szczęścia"

Więcej szczegółów na https://www.helios.pl/29,Plock/KinoKobiet/

Czytaj więcej »

KAZAR STUDIO: WRÓĆILIŚMY, ZAPRASZAMY!

Salon Kazar Studio w naszym centrum ponownie otwarty! 
W bogatej ofercie Kazar Studio znajduje się stylowe obuwie oraz niezwykle oryginalne akcesoria takie, jak biżuteria, modne płaszcze przeciwdeszczowe czy ochraniacze na buty, a także t-shirty i longsleevy.
Odwiedź salon Kazar Studio jeszcze dziś i ciesz się wciąż trwającymi wyprzedażami. Aż do -70%!

 

Czytaj więcej »

Bezpłatna mammografia w technologii cyfrowej

Zapraszamy na badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat nie wykonywały bezpłatnego badania. Bezpłatne badania mammograficzne będą się odbywać w mammobusie, który stanie 15 września przed wejściem głównym do Galerii Wisła.  Rak piersi to najczęściej występujący nowotwór wśród kobiet. Wykryty we wczesnym stadium daje możliwość podjęcia leczenia, które umożliwi pełny powrót do zdrowia. Do akcji zapraszane są wszystkie Panie w przedziale wiekowym 50-69 lat, które nie korzystały w ciągu ostatnich 24 miesięcy z bezpłatnego badania mammograficznego finansowanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Badanie jest proste, szybkie i bezpieczne. Dawka promieniowania jest porównywalna do RTG zęba. Kobiety w wieku 40-49 lat oraz powyżej 69 roku życia będą mogły wykonać badanie odpłatne w cenie 60 zł. Akcja będzie trwała w godzinach 9:00-17:00. Więcej informacji na temat akcji oraz samych zapisów można dokonać pod numerami telefonów: 42 254 64 10, 517 54 40 04 lub poprzez stronę www.medica.org.pl Organizatorem akcji jest Centrum Medyczne Medica.

Czytaj więcej »

A POD PŁASZCZYKIEM JESIENI... NOWE KOLEKCJE

Ranki są coraz chłodniejsze, a wieczory coraz dłuższe – zbliża się jesień. A POD PŁASZCZYKIEM JESIENI... NOWE KOLEKCJE!

W sklepach Galerii Wisła jest już dostępnych mnóstwo propozycji na zbliżający się sezon jesienno/zimowy.

Poznaj najnowsze trendy - zapraszamy na zakupy!

Czytaj więcej »

Wystawa „Harcerki i harcerze w obronie Ojczyzny. Rok 1920”

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wystawą „Harcerki i harcerze w obronie Ojczyzny. Rok 1920”. Ekspozycja jest dostępna od 21 sierpnia dla wszystkich odwiedzających Galerię, w godzinach jej funkcjonowania. Można ją znaleźć w korytarzu na parterze, w sąsiedztwie salonów Vistula, Wólczanka i Giacomo Conti.

Czytaj więcej »

PŁOCK ZA PÓŁ CENY 2020

W dniach 25 - 27 września odbędzie się piąta edycja akcji „PŁOCK ZA PÓŁ CENY”. Wszystkie punkty uczestniczące w promocji obniżają o 50% ceny przynajmniej części produktów lub usług. Dzięki ponownemu włączeniu Galerii Wisła do akcji, klienci będą mieli możliwość skorzystania z atrakcyjnych ofert również w galerii, a nie tylko w lokalach i punktach usługowych ulokowanych w centrum miasta. Aktualne informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie www.plockzapolceny.pl  oraz na Facebooku.

Czytaj więcej »

Już niebawem KAPITALNY SKLEP!

Już niebawem w Galerii Wisła pojawi się KAPITALNY SKLEP. Będzie to druga lokalizacja sklepu charytatywnego, który zadebiutował na płockim rynku wiosną 2018 roku. Sklep, który w całości prowadzony jest przez wolontariuszy, rozpoczął już zbiórkę asortymentu, który można dostarczać bezpośrednio do Punktu Obsługi Klienta Galerii Wisła. Galeria Wisła stawia sobie za cel ścisłe współdziałanie ze społecznością lokalną oraz poruszanie tematów i zagadnień ważnych dla mieszkańców Płocka. Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny Wisła jest prekursorem kształtowania postaw prospołecznych i działań ważnych dla dobra ogółu. Idea KAPITALNEGO SKLEPU skrystalizowała się ponad dwa lata temu, kiedy przy ul. Tumskiej 9 powstał pierwszy w Płocku sklep charytatywny. KAPITALNY SKLEP i jego wolontariusze zostali dostrzeżeni już w 2019 roku, kiedy otrzymali wyróżnienie w konkursie „Mazowieckie Barwy Wolontariatu”, zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski. Płocczanie przynoszą do sklepu używane ubrania, książki, zabawki, a nawet meble, pod warunkiem, że są w dobrym stanie.

Czytaj więcej »

ZADBAJMY O ZDROWIE KAŻDEGO Z NAS

Drodzy Klienci,

Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych oraz konieczności noszenia rękawiczek jednorazowych w trakcie zakupów. Wspólnie dbajmy o zdrowie każdego z nas!

Czytaj więcej »

BŁOTNIAK STAWOWY - FOTOGRAFIA PRZYRODY

Od 3 marca zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami Beaty Kiljan, Arkadiusza Miaśkiewicza i Piotra Statkiewicza. Fotografie tworzą wystawę zatytułowaną "BŁOTNIAK STAWOWY - FOTOGRAFIA PRZYRODY". Ekspozycję znaleźć można na pierwszym piętrze Galerii Wisła, w lokalu wystawowym, obok banku MILLENNIUM.

Czytaj więcej »

Strefa Coworking

Galeria Wisła zaprasza do korzystania z bezpłatnej strefy coworkingu, z darmowym Internetem, 10 biurkami oraz mini strefą relaksu. Strefa coworkingu to forma przestrzeni do wspólnej pracy i spotkań. Coworking (z angielskiego „wspólna praca”) to pojęcie zyskujące na popularności. Główne atuty takiego modelu pracy to zerowe koszty, inspirujące otoczenie oraz możliwość poznania nowych partnerów biznesowych. Centra coworkingowe funkcjonują przede wszystkim w dużych miastach i cieszą się coraz większym zainteresowaniem, szczególnie wśród przedstawicieli wolnych zawodów, freelancerów, studentów oraz świeżo upieczonych absolwentów.

Czytaj więcej »

Strony