Aktualności

Bilety za zakupy

Zapraszamy do udziału w akcji pn. BILETY ZA ZAKUPY!, która odbędzie się 22 sierpnia. W akcji do zdobycia będzie ponad 350 biletów do kina i voucherów na kręgle. Aby wziąć udział w promocji wystarczy 22 sierpnia zrobić zakupy w Galerii Wisła i zgłosić się z paragonem do Punktu Obsługi Promocji (przestrzeń na parterze, pod Wielką Kopułą). Zakupy o wartości minimum 100 zł będą premiowane prezentem w postaci biletu do kina Helios. Za zakupy za minimum 200 zł Uczestnik akcji będzie mógł odebrać bilet do kina oraz voucher na kręgle do kręgielni Dębowa (na godzinę gry w kręgle, od poniedziałku do czwartku). Akcja będzie trwała w godzinach 12:00 – 20:00 lub do momentu wyczerpania puli nagród. Szczegóły oraz regulamin akcji dostępne będą w Punkcie Obsługi Promocji. Warto wspomnieć, że kwoty na paragonach będzie można sumować, a każdy uczestnik akcji będzie mógł skorzystać z promocji dwukrotnie.

Czytaj więcej »

15 sierpnia - godziny otwarcia

W sobotę - 15 sierpnia - sklepy Galerii Wisła będą nieczynne. Tego dnia zapraszamy do wybranych punktów gastronomicznych i rozrywkowych. Szczegóły na grafice obok.

Czytaj więcej »

Już niebawem KAPITALNY SKLEP!

Już niebawem w Galerii Wisła pojawi się KAPITALNY SKLEP. Będzie to druga lokalizacja sklepu charytatywnego, który zadebiutował na płockim rynku wiosną 2018 roku. Sklep, który w całości prowadzony jest przez wolontariuszy, rozpoczął już zbiórkę asortymentu, który można dostarczać bezpośrednio do Punktu Obsługi Klienta Galerii Wisła. Galeria Wisła stawia sobie za cel ścisłe współdziałanie ze społecznością lokalną oraz poruszanie tematów i zagadnień ważnych dla mieszkańców Płocka. Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny Wisła jest prekursorem kształtowania postaw prospołecznych i działań ważnych dla dobra ogółu. Idea KAPITALNEGO SKLEPU skrystalizowała się ponad dwa lata temu, kiedy przy ul. Tumskiej 9 powstał pierwszy w Płocku sklep charytatywny. KAPITALNY SKLEP i jego wolontariusze zostali dostrzeżeni już w 2019 roku, kiedy otrzymali wyróżnienie w konkursie „Mazowieckie Barwy Wolontariatu”, zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski. Płocczanie przynoszą do sklepu używane ubrania, książki, zabawki, a nawet meble, pod warunkiem, że są w dobrym stanie.

Czytaj więcej »

LALKI, MISIE... I CO JESZCZE ŚNI MI SIĘ... - wystawa rękodzieła

Do 10 września, w Pracowni Działań Twórczych KOLOR I FORMA Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki im. Themersonów, można oglądać wystawę prac Neli Lewandowskiej, nauczycielki plastyki w Młodzieżowym Domu Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku.

Wystawa rękodzieła zatytułowana jest: „LALKI, MISIE... i co jeszcze śni mi się...”. Z ekspozycją można się zapoznać od poniedziałku do piątku, w godzinach 09:00-16:00, w przestrzeni pracowni KOLOR i FORMA, na pierwszym piętrze Galerii Wisła.

Czytaj więcej »

NOWE OTWARCIE, TE SAME EMOCJE - ZAPRASZAMY DO KINA HELIOS

Tęskniliście za swoim ulubionym kinem? Od 17 lipca zapraszamy na seanse do kina Helios w Galerii Wisła! 
W repertuarze jest dużo nowości. Im wcześniej kupicie bilety, tym będą one tańsze. Zapamiętajcie zatem hasło "Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz!"
Nie zabraknie Waszych ulubionych cykli i seansów specjalnych. Nowością są seanse prywatne, które umożliwiają przejęcie kina ze swoją paczką.
Szczegóły na: www.helios.pl 

Dzięki nowej procedurze i odpowiednio przeszkolonemu personelowi znów możemy być razem i wspólnie oglądać najlepsze filmy na wielkim ekranie!

Czytaj więcej »

ZADBAJMY O ZDROWIE KAŻDEGO Z NAS

Drodzy Klienci,

Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych oraz konieczności noszenia rękawiczek jednorazowych w trakcie zakupów. Wspólnie dbajmy o zdrowie każdego z nas!

Czytaj więcej »

CIESZYMY SIĘ, ŻE ZNOWU JESTEŚCIE Z NAMI!

Drodzy Klienci,
Cieszymy się, że znowu jesteście z nami! Wasze bezpieczeństwo w trakcie zakupów jest dla nas bardzo ważne, dlatego prosimy o przestrzeganie poniższych zaleceń:
 

- zachowanie dystansu od innych Klientów (ok. 2 metrów),

- zasłanianie ust i nosa np. maseczką, którą można zakupić w wybranych punktach Galerii, m.in.: APTEKA (przy wejściu od ul. Czwartaków), VOX GADGET (Poziom 1, przy strefie gastronomicznej), MASECZKOMAT (przy wejściu od ul. Wyszogrodzkiej) 

- dbanie o higienę, mycie i odkażanie rąk – korzystajcie  z dostępnych dozowników z płynem dezynfekującym

- zakładanie podczas zakupów rękawiczek jednorazowych

 

Zadbajmy wspólnie o zdrowie każdego z nas!

Czytaj więcej »

BŁOTNIAK STAWOWY - FOTOGRAFIA PRZYRODY

Od 3 marca zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami Beaty Kiljan, Arkadiusza Miaśkiewicza i Piotra Statkiewicza. Fotografie tworzą wystawę zatytułowaną "BŁOTNIAK STAWOWY - FOTOGRAFIA PRZYRODY". Ekspozycję znaleźć można na pierwszym piętrze Galerii Wisła, w lokalu wystawowym, obok banku MILLENNIUM.

Czytaj więcej »

Strefa Coworking

Galeria Wisła zaprasza do korzystania z bezpłatnej strefy coworkingu, z darmowym Internetem, 10 biurkami oraz mini strefą relaksu. Strefa coworkingu to forma przestrzeni do wspólnej pracy i spotkań. Coworking (z angielskiego „wspólna praca”) to pojęcie zyskujące na popularności. Główne atuty takiego modelu pracy to zerowe koszty, inspirujące otoczenie oraz możliwość poznania nowych partnerów biznesowych. Centra coworkingowe funkcjonują przede wszystkim w dużych miastach i cieszą się coraz większym zainteresowaniem, szczególnie wśród przedstawicieli wolnych zawodów, freelancerów, studentów oraz świeżo upieczonych absolwentów.

Czytaj więcej »

WIRTUALNA KARTA KLIENTA w aplikacji GOODIE

Zapraszamy na zakupy z Kartą Stałego Klienta w aplikacji GOODIE! Dzięki niej zyskasz specjalne kupony rabatowe, dostęp do wyjątkowych promocji i akcji specjalnych. Odkryj jak wiele korzyści kryje nasz program lojalnościowy!

Aby dołączyć do programu zainstaluj na smartfonie bezpłatną aplikację goodie. W dolnym menu aplikacji kliknij w zakładkę „Karty” i w minutę stwórz własną Kartę Stałego Klienta. Załóż Kartę Wisła Płock już dziś i korzystaj ze zniżek oraz kuponów rabatowych przy każdych zakupach.

Czytaj więcej »

Strony