KOCHA, LUBI, KUPUJE...

Luty niezmiennie kojarzony jest z Świętem Zakochanych. Walentynki coraz bliżej, więc Galeria Wisła, tradycyjnie już o tej porze, przygotowała dla swoich klientów tematyczne niespodzianki. W przeddzień Walentynek, w sobotę 13 lutego, zapraszamy do udziału w akcji „KOCHA, LUBI, KUPUJE...”. Wystarczy tego dnia zrobić zakupy i zgłosić się z paragonem do Punktu Obsługi Promocji, aby mieć szansę na zdobycie słodkich prezentów. Do rozdania będzie PONAD 150 NAGRÓD. Zakupy za kwotę 100 zł będą premiowane zestawem przepysznych muffinek, natomiast za zakupy za minimum 200 zł będzie można odebrać zestaw do zrobienia czekoladowego fondue. Akcja trwać będzie w godzinach 12:00 – 18:00 lub do momentu wyczerpania zapasu gadżetów. W tygodniu poprzedzającym akcję w przestrzeni pod Wielką Kopułą Galerii pojawi się ROMANTYCZNY OGRÓD - specjalna bezobsługowa strefa fotograficzna, w której będzie można robić pamiątkowe zdjęcia. Fotografie będzie można zgłosić do walentynkowych konkursów Galerii Wisła.

 

Okres okołowalentynkowy to dobry moment na skorzystanie ze specjalnych promocji, dzięki którym klienci Galerii mogą nabyć atrakcyjne produkty w bardzo korzystnych cenach. Promocje, zniżki i rabaty już czekają zarówno w sklepach, jak i w punktach usługowych galerii. Dzięki walentynkowym ofertom każdy klient ma możliwość znalezienia odpowiedniego upominku dla ukochanej osoby.

 

Warto również śledzić profile społecznościowe Galerii Wisła. W lutym odbędą się specjalne konkursy, w których wygrać będzie można atrakcyjne nagrody: karty podarunkowe do sklepów Galerii, nagrody rzeczowe, a nawet romantyczną kolację z dostawą do domu przygotowaną przez restaurację DĘBOWA.