DZIELIMY SIĘ CIEPŁEM NA ŚWIĘTA

CIEPŁO ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT
W związku z aktualną sytuacją na świecie, tegoroczny okres przedświąteczny pod wieloma względami będzie różnić się od dotychczasowych. Nie będzie nam dane spędzić go w do końca tradycyjny sposób, ale to nie znaczy, że nie może być on wyjątkowy. 
Galeria Wisła pragnie podzielić się ciepłem na Święta i przygotowała interesujące propozycje dla odwiedzających ją klientów. Ciepło zbliżających się Świąt poczuć będzie można tuż po przekroczeniu progów Galerii, dzięki piernikowym aromatom, nastrojowej muzyce oraz wyspom z żywymi choinkami ustawionymi przy wejściach do Galerii. Przestrzeń w Galerii oraz wokół obiektu zostanie pięknie udekorowana imponującymi ozdobami świątecznymi i figurami świetlnymi, utrzymanymi w stylu retro. Ozdoby będą stanowiły idealne tło do robienia pamiątkowych zdjęć.

ZRÓB ZAKUPY I ODBIERZ PREZENT! 
W każdą przedświąteczną sobotę będzie można skorzystać ze specjalnej akcji promocyjnej. Klienci Galerii Wisła, którzy zrobią zakupy za min. 100zł i zgłoszą się z paragonem do Punktu Obsługi Promocji, będą mogli odebrać miły upominek: pluszowego misia, ciepły koc lub zestaw do robienia gorącej czekolady (za każdym razem do zdobycia będzie inny prezent). Akcje odbędą się 5, 12 i 19 grudnia, w godz. 12:00-18:00.

SPOTKANIA Z MIKOŁAJEM (ONLINE)
W grudniu nie może zabraknąć spotkań ze Świętym Mikołajem. W związku z tegoroczną sytuacją epidemiczną spotkania odbywać się będą w formie online – w specjalnie do tego stworzonym wyjątkowym mini studio. Dzieci, które wezmą udział  w spotkaniu otrzymają upominki: słodycze oraz zestawy do kreatywnych zabaw manualnych w domu. Spotkania z Mikołajem odbywać się będą w przedświąteczne niedziele (6, 13 i 20 grudnia), w godzinach 12:00 – 18:00.

KONKURSY W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH
Niespodzianki w formie konkursów przygotowano również dla odwiedzających stronę internetową i profile społecznościowe Galerii Wisła. Będzie w nich można wygrać pakiety świątecznych nagród. 

AKCJA DLA ZWIERZAKÓW
Przewidujemy dodatkowo specjalną akcję, w której podzielimy się ciepłem z podopiecznymi płockiego schroniska dla zwierząt oraz organizacjami opiekującymi się zwierzętami. O szczegółach poinformujemy niebawem.