Drugi FESTIWAL ZIELENI w Galerii Wisła

Na ostatni weekend kwietnia Galeria Wisła i Starosta Płocki przygotowali wyjątkową atrakcję. Pasaże wypełni aromat kwiatów. Wewnątrz galerii i w jej otoczeniu znajdą się tysiące przepięknych roślin, na korytarzach staną oryginalne ozdoby i prace rękodzielników, których kunszt będzie można podziwiać również na żywo.

A wszystko z okazji Drugiego Powiatowego FESTIWALU ZIELENI, który odbędzie się na terenie naszej galerii w dniach 26 i 27 kwietnia. Na tych wyjątkowych targach, organizowanych po raz drugi w Płocku, będzie można podziwiać oraz nabyć piękne kwiaty, wspaniałe rośliny i unikatowe ozdoby do domu i ogrodu.

Festiwal ma na celu umożliwienie spotkania mieszkańców Płocka i regionu z producentami roślin ozdobnych, dekoracji i akcesoriów ogrodowych. To również unikalna szansa skorzystania z tak szerokiej i atrakcyjnej oferty. Po sukcesie pierwszej edycji targów wiedzieliśmy, że wrócimy do Państwa z nową odsłoną – w ofercie wystawienniczej będzie cała gama kwiatów, roślin oraz rzeczy związanych z ogrodnictwem, sadownictwem i małą architekturą krajobrazu. Wydarzeniu będą towarzyszyły także inne atrakcje, m.in. pokazy rękodzieła oraz występy zespołów ludowych.