Bilety za zakupy

Zapraszamy do udziału w akcji pn. BILETY ZA ZAKUPY!, która odbędzie się 22 sierpnia. W akcji do zdobycia będzie ponad 350 biletów do kina i voucherów na kręgle. Aby wziąć udział w promocji wystarczy 22 sierpnia zrobić zakupy w Galerii Wisła i zgłosić się z paragonem do Punktu Obsługi Promocji (przestrzeń na parterze, pod Wielką Kopułą). Zakupy o wartości minimum 100 zł będą premiowane prezentem w postaci biletu do kina Helios. Za zakupy za minimum 200 zł Uczestnik akcji będzie mógł odebrać bilet do kina oraz voucher na kręgle do kręgielni Dębowa (na godzinę gry w kręgle, od poniedziałku do czwartku). Akcja będzie trwała w godzinach 12:00 – 20:00 lub do momentu wyczerpania puli nagród. Szczegóły oraz regulamin akcji dostępne będą w Punkcie Obsługi Promocji. Warto wspomnieć, że kwoty na paragonach będzie można sumować, a każdy uczestnik akcji będzie mógł skorzystać z promocji dwukrotnie.

Dodatkową atrakcją będzie wyjątkowe filmowe monidło ustawione przy Punkcie Obsługi Promocji. Każdy kto zrobi sobie pamiątkowe zdjęcie z TROLLEM otrzyma jedną z 300 limitowanych toreb na zakupy. Akcja będzie trwała w godzinach 12:00 – 20:00 (lub do momentu wyczerpania puli toreb). Najciekawsze i najbardziej kreatywne zdjęcia będą mogły wziąć udział w dodatkowym konkursie, który odbędzie się na facebookowym profilu Galerii Wisła. Do zdobycia będą filmowe nagrody, ufundowane przez kino Helios i Galerię Wisła. Warto aktywnie śledzić profil Galerii, aby być na bieżąco ze szczegółami konkursów i akcji promocyjnych.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną oraz w trosce o komfort i bezpieczeństwo uczestników i obsługi akcja zostanie przeprowadzona z zachowaniem niezbędnych zasad i zaleceń sanitarnych.