Pomagamy

Zbieramy nakrętki dla Lenki

Po tym, jak udało się nam pomóc w zakupie wózka dla Kacperka Ruchniewicza, kamizelki oscylacyjnej dla Julianka Dymianowskiego, a ostatnio wózka dla Tomka Ossowskiego nie przestajemy pomagać! Aktualnie rozpoczynamy zbiórkę na Lenkę Tuzińską.

Czytaj więcej »

Zbieramy nakrętki dla Julianka Dymianowskiego ze Skwierzyny

Po tym jak uzbieraliśmy ponad 16 ton nakrętek dla Kacperka Ruchniewicza i może cieszyć się on swoim wózkiem postanowiliśmy zrobić kolejny dobry uczynek i pomóc Juliankowi ze Skwierzyny.

Czytaj więcej »

To dzięki Państwu Kacperek ma już nowy wózek!

To właśnie dzięki Państwu udało się zebrać fundusze na nowy wózek dla Kacperka. Przez niespełna rok od rozpoczęcia akcji zbierania plastikowych nakrętek dla Kacperka przez grupę Caelum Development (do której należy Galeria Wisła) zebrano prawie 6,5 mln plastikowych nakrętek, które ważyły łącznie 16 248 kg. Całkowity dochód z ich sprzedaży tj. 8 300 zł trafił na konto Państwa Ruchniewicz, dzięki czemu 5 letni chłopiec po zakupie specjalnego wózka może poruszać się bardziej samodzielnie.

Czytaj więcej »

Ilona marzy o nowym wystroju swojego pokoju

Ilona to bardzo skromna i miła harcerka spod Sierpca. Jak na harcerza przystało, jest niezmiernie dzielna w walce z nowotworem.

Czytaj więcej »

Spełnijmy Marzenie Krzysia z Płocka

Serdecznie dziękujemy Darczyńcy z Gostynina za wsparcie i odruch serca, dzięki niemu udało się już zebrać potrzebne środki i marzenie Krzysia jest teraz realizowane!

Czternastoletni Krzyś już od najmłodszych lat nie miał łatwego życia. Podczas porodu doszło do komplikacji, stąd chłopiec ma poważne problemy z wymową. Częściowo używa języka migowego. U Krzysia pierwszy nowotwór wykryto prawie dwa lata temu, ale chłopiec zawalczył i wygrał z chorobą. Niestety od marca znów musi walczyć...

Czytaj więcej »

Pomóżmy Kacperkowi zbierając nakrętki!

Nie wyrzucaj plastikowych nakrętek! Zachęcamy do zbierania plastikowych nakrętek od butelek, tubek, płynów, opakowań zabawek z jajek niespodzianek, słoików itp. a następnie wrzucania ich do specjalnych pojemników umieszczonych w Galerii Wisła. Oddamy je do skupu a uzyskane środki przekażemy Kacperkowi.

Czytaj więcej »

"Pomóż Powodzianom"

Polski Czerwony Krzyż Zarząd Rejonowy w Płocku serdecznie dziękuje za pomoc w zbiórce na na rzecz powodzian, która została przeprowadzona w Galerii w dniach 11-12.06.2010.

Środki finansowe, artykuły spożywcze, chemiczne zebrane przez wolontariuszy zostały przekazane poszkodowanym w wyniku klęski powodzi z gminy Gąbin i Słubice.

Czytaj więcej »

Wisła wspiera Wisłę

Wisła Płock Spółka Akcyjna to największy i najbardziej utytułowany klub sportowy Mazowsza Północnego. Z kolei Galeria Wisła to największy kompleks handlowo-rozrywkowym w regionie. Nic dziwnego, że obie Wisły szybko zapałały do siebie sympatią i świetnie współpracują.

Czytaj więcej »

My też kochamy zwierzęta

Galeria Wisła z największą przyjemnością wspiera mini zoo w Płockim Ogrodzie Zoologicznym. Nasi mali przyjaciele dostarczają wiele radości Płocczanom, szczególnie małym dzieciom.

Dlatego postanowiliśmy pomóc małemu zoo. Kucyki, owieczki, kózki, kurki, króliczki, czy świnki wietnamskie – to nasi mali przyjaciele. Zżyliśmy się z nimi i mamy nadzieję, że dzięki naszej pomocy, mini zoo dostarczy Państwu wiele niezapomnianych przeżyć. | www.zoo.plock.pl

Czytaj więcej »

Płocka Galeria Sztuki

Galeria Wisła miała zaszczyt przyczynić się do powstania niezwykłej książki o Płocku i jego historii oraz wziąć udział w oficjalnej promocji nowej książki o Płocku, zatytułowanej "Gwiazdy w Wiśle". Wydawnictwo zawiera nagrodzone w konkursie na legendy i baśnie, opowieści o mieście, jego duchach i magicznych zakątkach.

Czytaj więcej »