Archiwum

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA W GALERII WISŁA

Już za kilka dni święto Babci i Dziadka. Z tej okazji serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Zdrowa Babcia, zdrowy Dziadek”, która odbędzie się w Galerii Wisła w niedzielę, 21 stycznia. Organizatorem wydarzenia jest Płockie Centrum Inicjatyw Społecznych. Strefę Zdrowia i Urody zapewni Wydział Nauk o Zdrowiu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku. Z wszystkich atrakcji będzie można korzystać bezpłatnie, w godzinach 11:00-17:00.

Czytaj więcej »

XXVI Finał WOŚP

14 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już 26 raz. Płock tradycyjnie dołącza się do tej największej charytatywnej imprezy w Polsce. Impreza towarzysząca orkiestrze odbędzie się również w Galerii Wisła, w której wolontariusze przez cały dzień będą zbierać datki. Nie zabraknie atrakcji towarzyszących. Wydarzenie poprowadzi Bogdan Wolny.

Czytaj więcej »

Świąteczne godziny otwarcia

Sprawdź, jak Galeria Wisła będzie czynna w okresie świątecznym.

Wszystkim Państwu życzymy spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w nadchodzącym, Nowym Roku 2018!

Czytaj więcej »

MOTOMIKOŁAJE - GALERIA

Byliście z nami podczas akcji MOTOMIKOŁAJE? Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć. Jeżeli nasz fotograf Cię uchwycił - zachęcamy do pobrania pamiątkowych fotek.

Czytaj więcej »

RAZEM DLA JULII w Galerii Wisła

Już w najbliższą niedzielę w Galerii Wisła odbędzie się akcja charytatywna pn. „Razem dla Julii”. Będziemy zbierać na leczenie, rehabilitację i sprzęt medyczny dla 15-letniej Julii Pietrzak z Płocka. Julka cierpi na mózgowe porażenie dziecięce oraz rybią łuskę pęcherzową. Od godziny 11:00 kwestować będą wolontariusze z płockiego wolontariatu oraz znane osoby z Płocka. A o godzinie 17:00 rozpocznie się licytacja zebranych fantów. Będą to m.in. koszulki, piłki, stroje sportowe, obrazy.

Czytaj więcej »

ZAPRASZAMY DO DĘBOWEJ

1 grudnia na drugim piętrze Galerii Wisła otworzyła się DĘBOWA - restauracja i kręgielnia.Serdecznie zapraszamy! Restauracja oraz kręgielnia przeszły gruntowny remont. Nowe wnętrza cechuje przytulny klimat, a w wystroju dominuje nawiązujące do nazwy drewno połączone z elementami metalowymi i designerskimi dodatkami.

Czytaj więcej »

WEEKEND KULINARNY w Galerii Wisła

16 i 17 grudnia Galeria Wisła zaprosi na WEEKEND KULINARNY wypełniony pokazami, wspólnym gotowaniem i  degustacjami. W tych dniach odbędzie się również akcja, w której klienci będą premiowani za zakupy dokonane na terenie Galerii. Wystarczy zrobić zakupy za min. 50zł, aby odebrać jeden z 900 świątecznych gadżetów (do wyboru będą rękawice kuchenne, świąteczne kubki i dziecięce fartuchy). Dodatkowo w sobotę Galeria zaprosi na spotkanie z Damianem Kordasem, gwiazdą MASTERCHEFA. Podczas wydarzenia nie zabraknie wywiadów oraz okazji do robienia wspólnych zdjęć i zdobycia autografów.

Czytaj więcej »

WEEKEND TEATRALNY w Galerii Wisła

9 i 10 grudnia w Galerii Wisła odbędzie się WEEKEND TEATRALNY, w trakcie którego będzie można wziąć udział w animacjach i warsztatach teatralnych dla dzieci prowadzonych przez profesjonalnych aktorów. W sobotę o godz. 11:00 rozpocznie się spektakl pt. „Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja”, natomiast o godz. 18:30 Galeria zaprosi na teatrzyk dla dzieci zatytułowany „Fabryka Zabawek”. W niedzielę Galeria zaprosi na świąteczne przedstawienia w wykonaniu płockich przedszkolaków. Występy rozpoczną się o godzinie 11:00 i potrwają do 16:30. O godzinie 17:00 przewidziana jest akcja charytatywna „DLA JULII”, podczas której odbędzie się loteria fantowa i licytacje. Dodatkowo w sobotę Galeria zaprosi na spotkanie z Adamem Zdrójkowskim, aktorem znanym z serialu RODZINKA.PL.

 

Czytaj więcej »

MOTOMIKOŁAJE 2017 w Galerii Wisła

2 i 3 grudnia MOTOMIKOŁAJE z motocyklami i Śnieżynkami pojawią się w Galerii Wisła, by w ten sposób promować ogólnopolską akcję charytatywną w Płocku. Galeria Wisła, jako partner wielu płockich akcji społecznych i charytatywnych, jest do tego miejscem idealnym. Na odwiedzających Galerię czekać będzie mnóstwo dodatkowych atrakcji: konkursy, warsztaty, upominki, degustacje i wiele więcej!

Czytaj więcej »

OTWARCIE restauracji i kręgielni DĘBOWA

1 grudnia na drugim piętrze Galerii Wisła otwarta zostanie nowa restauracja - DĘBOWA, która razem z kręgielnią zajmie powierzchnię ponad 1400 m kw. Tego dnia na odwiedzających czekać będzie m.in. kącik dziecięcy, malowanie buziek i świąteczne warsztaty plastyczne, a  czas klientom umilać będzie muzyka na żywo. Każdy klient otrzyma również bon do wykorzystania podczas swojej kolejnej wizyty w tym miejscu.

Czytaj więcej »

Strony