Archiwum

Finał konkursu fotograficznego "Wisła - Rzeka Inspiracji"

W niedzielę 17 września o godzinie 12:00 odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego "Wisła - Rzeka Inspiracji". Konkurs towarzyszył wystawie fotografii Grzegorza Piaskowskiego zatytułowanej "WISŁA-Płock", którą można było oglądać w Galerii Wisła. Zdjęcia przedstawiały królową polskich rzek.

Czytaj więcej »

ZOSTAŃ KRÓLOWĄ ZAKUPÓW

W dniach 18-24 września Galeria Wisła zaprosi swoich klientów do zabawy, której celem będzie wyłonienie KRÓLOWEJ lub KRÓLA ZAKUPÓW. Aby wziąć udział w akcji  wystarczy zrobić zakupy za min. 50zł w Galerii Wisła i zgłosić się z paragonem do stanowiska konkursowego znajdującego się na pierwszym piętrze Galerii, pod Wielką Kopułą. Co półgodziny Uczestnik, który uzyska najlepszy czas, otrzyma nagrodę w postaci karty zakupowej o wartości 100zł. Na uczestników zabawy czekać również będzie ponad 2800 unikalnych zawieszek zapachowych w kształcie korony. Finał konkursu odbędzie się 24 września. W tym dniu wyłonimy Uczestnika, który osiągnie najlepszy czas spośród wszystkich zgłoszonych. Zwycięzca otrzyma bon o wartości 5000zł do realizacji w sklepach Galerii Wisła.

 

 

Czytaj więcej »

WRZEŚNIOWY JARMARK REGIONALNY

W dniach 14-16 września w Galerii Wisła odbędzie się Jarmark Produktów Regionalnych, na który zapraszamy wszystkich smakoszy. Jarmarki Regionalne cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów Galerii Wisła, dzięki czemu stały się imprezą cykliczną. Produkty oferowane na jarmarkach bazują na tradycyjnych recepturach, są „swojskie” i smaczne, a ich specyfika wiąże się przede wszystkim z rodzajem stosowanych składników oraz sposobem ich przyrządzania.

Czytaj więcej »

WEEKEND Z MASZĄ I NIEDŹWIEDZIEM

W pierwszy weekend września Galerię Wisła odwiedzą bohaterowie popularnej bajki „Masza i Niedźwiedź”. Na najmłodszych czekać będzie wizyta w prawdziwym leśnym domu Niedźwiedzia, w którym nie zabraknie gier, zabaw i konkursów z nagrodami. Podczas akcji dzieci skorzystają z wielu ciekawych atrakcji, które sprawią, że nowy rok szkolny rozpocznie się w wesołej atmosferze. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

Czytaj więcej »

PŁOCK ZA PÓŁ CENY 2017

Od 8 do 10 września br. odbędzie się druga edycja akcji „PŁOCK ZA PÓŁ CENY”. W zeszłorocznej, premierowej odsłonie, Galeria Wisła była jedyną galerią handlową w Płocku biorącą udział w tej interesującej akcji polegającej na tym, że wszystkie podmioty uczestniczące w niej obniżają o 50% ceny niektórych produktów lub usług. O powodzeniu akcji świadczy jej rozwój i przyłączanie się do niej kolejnych partnerów. Aktualne informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie www.plockzapolceny.pl oraz na Facebooku.

 

Czytaj więcej »

15 SIERPNIA - GODZINY OTWARCIA

15 sierpnia jest dniem wolnym od pracy. Zapewniamy jednak, że w Galerii Wisła będzie tego dnia rozrywkowo. Zapraszamy do Arturo Ristorante & Bowling Club oraz do kina HELIOS.

 

Czytaj więcej »

LODY ZA ZAKUPY

Lody, lody, lody!

Paragon za min. 20 zł jest Twoją przepustką do odbioru bonu do naszych wiślanych lodziarni: Grycan i Cafe Wisła.

Przedłużamy akcję do wyczerpania zapasów!

Czytaj więcej »

DRUGI WEEKEND FOOD TRUCKÓW

5 i 6 sierpnia w Galerii Wisła odbędzie się kolejny gastronomiczny zlot z serii „Food Truck Stars Tour z radiem Eska!”. Restauracje na kółkach staną w okolicy wejścia głównego do Galerii. Z gastronomicznej oferty będzie można skorzystać w sobotę w godzinach 10:00-21:00 oraz w niedzielę w godzinach 10:00-20:00.

 

 

Czytaj więcej »

SPOTKANIE Z PREZYDENTEM

16 lipca w Galerii Wisła mieszkańcy Płocka będą mieli okazję spotkać się z Andrzejem Nowakowskim - Prezydentem Miasta. Spotkanie zacznie się o 14:00 i potrwa dwie godziny. Podczas niedzielnego spotkania przedstawiciele urzędu będą zachęcać płocczan do wypełnienia anonimowych ankiet potrzebnych do opracowania nowej Strategii Zrównoważonego Rozwoju Miasta Płocka do 2030 roku. Stanowisko informacyjne Urzędu Miasta będzie się znajdować na parterze galerii, w pobliżu Wieży Zegarowej.

 

Czytaj więcej »

LODOWY WEEKEND

Z letnim lodowiskiem związana jest akcja LODY ZA ZAKUPY, podczas której każdy kto zrobi zakupy w Galerii Wisła za min. 20zł, będzie mógł odebrać w Punkcie Obsługi Klienta bezpłatny bon do wiślanych lodziarni. Na akcję LODY ZA ZAKUPY zapraszamy w ostatni weekend lipca. 29 lipca, jako dodatkowa atrakcja WAKACJI NA LODOWISKU w Galerii Wisła, odbędą się LODOWE WARSZTATY KULINARNE DLA DZIECI, na które zaprasza lodziarnia GRYCAN.

 

 

Czytaj więcej »

Strony