Archiwum

EKOROWER - rozdanie nagród i wystawa prac

Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadami w Płocku i Galeria Wisła zapraszają na rozdanie nagród w konkursie EKOROWER oraz na wystawę zwycięskich projektów. Konkurs „EKOROWER” polegał na stworzeniu, w maksymalnie 5 osobowych grupach, modelu roweru dziecięcego z surowców wtórnych oraz tworzyw naturalnych. W konkursie wzięło udział ponad 300 dzieci z 20 szkół, zgłaszając blisko 100 prac. Rozdanie nagród odbędzie się 18 listopada, o godz. 12:00 na pierwszym piętrze Galerii Wisła. Rozdaniu nagród będą towarzyszyły warsztaty recyklingowe, podczas których dzieci będą mogły m.in. malować ekotorby oraz tworzyć recyklingowe zakładki do książek. Wystawę pokonkursową złożoną ze zwycięskich prac będzie można oglądać  do 25 listopada.

 

Czytaj więcej »

Listopadowe dni świąteczne

Sprawdź, jak Galeria Wisła będzie czynna 1 listopada (Wszystkich Świętych - środa) oraz 11 listopada (Święto Niepodległości - sobota).

Czytaj więcej »

SUMMERTIME - wystawa obrazów

Galeria Wisła po raz kolejny zaprasza swoich klientów na wystawę sztuki – tym razem na ekspozycję obrazów autorstwa Julii Sary Reiter. Z mini-wystawą zatytułowaną „Summertime” będzie się można zapoznać w dniach 3-5 listopada, na placu pod Wieżą Zegarową Galerii. Julia Sara Reiter to płocczanka, projektantka wnętrz i unikalnych mebli, a z zamiłowania malarka.

 

Czytaj więcej »

ILE WAŻY DYNIA? - KONKURS

28 października, podczas Nocy Zniżek, odbędzie się konkurs zatytułowany „Ile waży dynia?”.Każda osoba, która 28 października dokona zakupów za min. 50zł, będzie mogła wziąć udział w konkursie i spróbować oszacować wagę wyeksponowanej dyni.

Kupon z typowanym wynikiem należy wrzucić do urny konkursowej znajdującej się w Punkcie Obsługi Klienta, w godz. 20:00-23:00. Finał konkursu przewidziany jest na 29 października, na godzinę 18:00. Do zdobycia są kosze upominkowe o wartości 1000zł, 500zł i 300zł.

Czytaj więcej »

NOC STRASZNYCH ZNIŻEK

Galeria Wisła zaprasza swoich klientów na Noc Zniżek, która odbędzie się w płockiej galerii 28 października. Tej nocy godziny funkcjonowania galerii zostaną wydłużone – zakupy będzie można robić do 23:00. Salony galerii zaproponują klientom specjalne zniżki sięgające nawet -55%. Specjalne oferty i rabaty będą obowiązywać w godzinach 20:00-23:00. Na posiadaczy wiślanej Karty Grzechu Wartej czekać będą dodatkowe zniżki.

Czytaj więcej »

SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM SAMEM W GALERII WISŁA

Uwaga! Rozpoczyna się wielka misja! Dołącz do załogi nieustraszonego Strażak Sama i poznaj sekrety jego pracy! Już 12 listopada Galeria Wisła zmieni się w miasteczko Pontypandy, w którym będziemy uczyć jak dbać o bezpieczeństwo ze Strażakiem Samem. W godzinach od 12.00 do 18.00 na gości będzie czekać mnóstwo atrakcji związanych z serialowym bohaterem ratującym z opresji mieszkańców Pontypandy.

 

Czytaj więcej »

HALLOWEEN NA WESOŁO

29 października na najmłodszych klientów Galerii Wisła w Płocku będą czekać wesołe atrakcje utrzymane w klimacie Halloween. Dzień duchów, zjaw, upiorów, robaków i zombie wypełniony będzie warsztatami i zabawami. Od 12:00 do 18:00 pod Wielką Kopułą Galerii Wisła, animatorzy zaproszą najmłodszych do halloweenowych warsztatów i zabaw. Na godzinę 16:15 przewidziane jest interaktywne przedstawienie pt. „W poszukiwaniu Draculi”. Dodatkowo płocki oddział GALILEUSZA zaprosi na widowiskowe pokazy upiornych eksperymentów chemicznych. Na najwytrwalszych na zakończenie zabawy czeka niespodzianka.

Czytaj więcej »

CO ŻYJE W WIŚLE? - konkurs

Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku oraz Galeria Wisła organizują konkurs plastyczny dla najmłodszych. Czy dzieci z województwa mazowieckiego zgadną “Co żyje w Wiśle?”. Dla zwycięzców oraz osób wyróżnionych przewidziano bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe, m.in.: bony do sklepu C&A o wartości po 100 zł i 60 zł, bilety na wybrany seans do kina Helios, vouchery na lody Grycan, zestawy puzzli od CzuCzu, materiały plastyczne od Smyka, bilety wstępu do ZOO oraz Parku Linowego ZOOLANDIA,  zoologiczne upominki oraz dyplomy. ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU zarówno placówki, jak i osoby indywidualne! Już teraz zapraszamy na wystawę pokonkursową, która odbędzie się w Galerii Wisła.

 

 

 

Czytaj więcej »

WYSTAWA LALEK BARBIE

Serdecznie zapraszamy na wystawę historycznych lalek Barbie, która rozpocznie się w Galerii Wisła w sobotę, 14 października. Ta wyjątkowa wystawa w niezwykły sposób oddaje hołd tej ikonicznej lalce, która miała ogromny wpływ na historię społeczno-kulturową w XX i XXI wieku. Rozbudowana ekspozycja pokazuje, jak Barbie – będąc więcej niż tylko lalką –  na przestrzeni dekad odzwierciedla przemiany kulturowe. Na wystawie zaprezentowanych zostanie kilkadziesiąt lalek. Ekspozycja potrwa do 22 października.

 

Czytaj więcej »

BAW SIĘ Z BARBIE I HOT WHEELS

22 października na terenie Galerii odbędzie się akcja poświęcona ulubionym  dziecięcym bohaterom – lalkom Barbie i samochodzikom Hot Wheels. W konkursach do zdobycia będą licencjonowane zabawki. Strefy animacyjne będą rozmieszczone zarówno na parterze, jak i na piętrze Galerii, wśród nich znajdą się m.in.: fotobudka, strefa Barbie-lekarki, strefa Barbie – astronautki, kreatywna strefa Hot Wheels z wielkoformatowymi samochodami do kolorowania, mega tor do jazdy.

Czytaj więcej »

Strony