Archiwum

Wakacje w Afryce

4 i 5 sierpnia, w godz. 12:00 - 18:00, zapraszamy na warsztaty dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym pod hasłem „WAKACJE W AFRYCE”.

Wśród przewidzianych atrakcji znajdą się m.in. warsztaty plastyczne (origami, papieroplastyka), tworzenie przestrzennych modeli afrykańskich zwierząt, zagadki, rebusy, zabawy i konkursy.

Czytaj więcej »

Dzień Sportu z Książnicą Płocką

14 lipca, w godzinach 11:00-19:00 Galeria Wisła i Książnica Płocka zapraszają najmłodszych na dzień pełen zabawy!

Przed Galerią Wisła stanie prawdziwa ściana wspinaczkowa. Dodatkowo na wszystkich czekają atrakcje i zabawy.

Czytaj więcej »

Finały Międzyszkolnej Ligi Esportowej

Międzyszkolna Liga Esportowa to projekt skupiający 16 szkół ponadgimnazjalnych z Płocka i okolic. Szkoły stworzyły ze swoich uczniów 5 osobowe drużyny wraz z opiekunem/trenerem, które rywalizowały ze sobą od początku roku w grze Counter-Strike: Global Offensive. 16 czerwca w Galerii Wisła spotkają się 4 najwyżej sklasyfikowane zespoły, by wyłonić zwycięzcę. 

Czytaj więcej »

Wystawa fotograficzna PAŁAC W SANNIKACH NA STRUNACH HISTORII

Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach serdecznie zaprasza na wystawę fotograficzną STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU FOTOGRAFII HUMANISTYCZNEJ „FOTO HUMANUM” pt. „Pałac w Sannikach na strunach historii”. Wystawa znajduje się na placu pod Wieżą Zegarową Galerii Wisła.

Czytaj więcej »

Bezpłatne badania mammograficzne w technologii cyfrowej w Galerii Wisła

Zapraszamy na badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie wykonywały bezpłatnego badania. Bezpłatne badania mammograficzne będą się odbywać w mammobusie, który stanie 22 czerwca przed wejściem głównym do Galerii Wisła. Akcja będzie trwała w godzinach 9:00-16:00. Więcej informacji na temat akcji oraz zapisów można dokonać pod numerami telefonów: 42 254 64 10, 517 54 40 04 lub poprzez stronę www.medica.org.pl Organizatorem akcji jest Centrum Medyczne Salve Medica.

Czytaj więcej »

Akcja charytatywna z fundacją "Dziewczynka z zapałkami"

9 czerwca (sobota) w Galerii Wisła odbędzie się akcja charytatywna fundacji „Dziewczynka z zapałkami”. Wolontariusze zaproszą do wzięcia udziału we wspólnych zabawach i konkursach oraz do wsparcia fundacji.

Fundacja „Dziewczynka z Zapałkami”, jako instytucja pozarządowa, od dwudziestu lat prowadzi działalność na rzecz poprawy warunków życiowych dzieci z rodzin ubogich i zagrożonych patologią. Fundusze na realizację celów statutowych pozyskuje ze sprzedaży Baśniowych Zapałek, dotacji i darowizn. Cały dochód z prowadzonej działalności gospodarczej przeznaczany jest na realizację celów statutowych.

Czytaj więcej »

TRAWNIKI DLA DZIECI - KUPY DO ŚMIECI

Zapraszamy na wystawę prac z kampanii społecznej pn. „Trawniki dla dzieci – kupy do śmieci”. Pomysłodawcą i organizatorem projektu jest Zespół Profilaktyki Straży Miejskiej w Płocku przy wsparciu Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Płocka i Stowarzyszenia „Płock Przyjazny Psom”.

Czytaj więcej »

Otwarcie najnowocześniejszej strefy restauracyjnej w Płocku

26 maja nastąpi długo oczekiwane otwarcie najnowocześniej strefy restauracyjnej w Płocku. W nowej przestrzeni gastronomicznej pojawią się zarówno restauracje znane płocczanom, jak i popularni operatorzy gastronomiczni nieobecni dotychczas na płockim rynku. W weekend otwarcia, 26 i 27 maja, dla odwiedzających Galerię Wisła przygotowaliśmy szereg dodatkowych atrakcji, m.in.: akcję prezentową, animacje dla dzieci i konkursy z nagrodami.

Czytaj więcej »

Kraina Pluszaków Dni Dziecka w Galerii Wisła

Galeria WISŁA przygotowała mnóstwo atrakcji z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia KRAINY PLUSZAKÓW, która będzie czekała na wszystkich klientów w dniach 1-3 czerwca, podczas obchodów DNI DZIECKA.

Czytaj więcej »

I Mistrzostwa Płocka w wyciskaniu sztangi leżąc

12 maja na placu pod Wielką Kopuła Galerii Wisła odbędą się I Mistrzostwa Płocka w wyciskaniu sztangi leżąc. Zawody odbędą się w kilku kategoriach: kobiety (open), juniorzy (do 23 lat), seniorzy, weterani i służby mundurowe. Wstęp na zawody jest wolny. Chętnych do wzięcia udziału w konkursie zachęcamy do zapisów: fabiszewski.jarek@gmail.com; tel. 504 783 365.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz regulamin zawodów dostępne są na stronie wydarzenia na facebooku

Czytaj więcej »

Strony