Archiwum

Finały Międzyszkolnej Ligi Esportowej

Międzyszkolna Liga Esportowa to projekt skupiający 16 szkół ponadgimnazjalnych z Płocka i okolic. Szkoły stworzyły ze swoich uczniów 5 osobowe drużyny wraz z opiekunem/trenerem, które rywalizowały ze sobą od początku roku w grze Counter-Strike: Global Offensive. 16 czerwca w Galerii Wisła spotkają się 4 najwyżej sklasyfikowane zespoły, by wyłonić zwycięzcę. 

Czytaj więcej »

Akcja charytatywna z fundacją "Dziewczynka z zapałkami"

9 czerwca (sobota) w Galerii Wisła odbędzie się akcja charytatywna fundacji „Dziewczynka z zapałkami”. Wolontariusze zaproszą do wzięcia udziału we wspólnych zabawach i konkursach oraz do wsparcia fundacji.

Fundacja „Dziewczynka z Zapałkami”, jako instytucja pozarządowa, od dwudziestu lat prowadzi działalność na rzecz poprawy warunków życiowych dzieci z rodzin ubogich i zagrożonych patologią. Fundusze na realizację celów statutowych pozyskuje ze sprzedaży Baśniowych Zapałek, dotacji i darowizn. Cały dochód z prowadzonej działalności gospodarczej przeznaczany jest na realizację celów statutowych.

Czytaj więcej »

TRAWNIKI DLA DZIECI - KUPY DO ŚMIECI

Zapraszamy na wystawę prac z kampanii społecznej pn. „Trawniki dla dzieci – kupy do śmieci”. Pomysłodawcą i organizatorem projektu jest Zespół Profilaktyki Straży Miejskiej w Płocku przy wsparciu Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Płocka i Stowarzyszenia „Płock Przyjazny Psom”.

Czytaj więcej »

Otwarcie najnowocześniejszej strefy restauracyjnej w Płocku

26 maja nastąpi długo oczekiwane otwarcie najnowocześniej strefy restauracyjnej w Płocku. W nowej przestrzeni gastronomicznej pojawią się zarówno restauracje znane płocczanom, jak i popularni operatorzy gastronomiczni nieobecni dotychczas na płockim rynku. W weekend otwarcia, 26 i 27 maja, dla odwiedzających Galerię Wisła przygotowaliśmy szereg dodatkowych atrakcji, m.in.: akcję prezentową, animacje dla dzieci i konkursy z nagrodami.

Czytaj więcej »

Kraina Pluszaków Dni Dziecka w Galerii Wisła

Galeria WISŁA przygotowała mnóstwo atrakcji z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia KRAINY PLUSZAKÓW, która będzie czekała na wszystkich klientów w dniach 1-3 czerwca, podczas obchodów DNI DZIECKA.

Czytaj więcej »

I Mistrzostwa Płocka w wyciskaniu sztangi leżąc

12 maja na placu pod Wielką Kopuła Galerii Wisła odbędą się I Mistrzostwa Płocka w wyciskaniu sztangi leżąc. Zawody odbędą się w kilku kategoriach: kobiety (open), juniorzy (do 23 lat), seniorzy, weterani i służby mundurowe. Wstęp na zawody jest wolny. Chętnych do wzięcia udziału w konkursie zachęcamy do zapisów: fabiszewski.jarek@gmail.com; tel. 504 783 365.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz regulamin zawodów dostępne są na stronie wydarzenia na facebooku

Czytaj więcej »

KONKURS: Klucz do Zdrowia i Urody

28 i 29 kwietnia Galeria Wisła zaprosi na WEEKEND ZDROWIA I URODY, akcję skierowaną do wszystkich, dla których ważne jest zdrowie, dobre samopoczucie i idący za tym atrakcyjny wygląd. Odwiedzający będą mogli wykonać bezpłatne badania, skorzystać z porad i uczestniczyć w różnych pokazach i warsztatach. Dodatkową atrakcją przewidzianą na weekend jest konkurs, w którym do zdobycia będzie wiele nagród.

Czytaj więcej »

Weekend Zdrowia i Urody

28 i 29 kwietnia Galeria Wisła zaprosi na WEEKEND ZDROWIA I URODY, akcję skierowaną do wszystkich, dla których ważne jest zdrowie, dobre samopoczucie i idący za tym atrakcyjny wygląd. Współorganizatorem wydarzenia jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku. Na wszystkie atrakcje organizatorzy zapraszają w godzinach 13:00-18:00.

Czytaj więcej »

Akcja charytatywna BAŚNIOWE ZAPAŁKI

21 kwietnia (sobota) w Galerii Wisła odbędzie się akcja charytatywna fundacji „Dziewczynka z zapałkami”.  Na pierwszym piętrze (przed Intersportem) zaprosimy do wzięcia udziału we wspólnych zabawach i konkursach oraz do wsparcia fundacji.

Czytaj więcej »

Wiosenny Jarmark Produktów Regionalnych

W dniach 18-21 kwietnia w Galerii Wisła odbędzie się Jarmark Produktów Regionalnych, na którym zaprezentują się wystawcy z całej Polski oferujący lokalne przysmaki. W ofercie znajdą się m.in.: wędliny, sery korycińskie, miody, kwasy chlebowe i makowce.

Czytaj więcej »

Strony