Wakacje na lodowisku

Galeria Wisła przygotowała idealną propozycję dla wszystkich, którzy pragną zapewnić rozrywkę swoim pociechom na drugą połowę wakacji. Przez cały sierpień na placu pod Wieżą Zegarową będzie dostępne prawdziwe lodowisko. Z lodowiska i wypożyczalni łyżew będzie można korzystać bezpłatnie.

Galeria Wisła znana jest z niestandardowych akcji, letnie lodowisko jest kolejną z nich.Lodowisko i wypożyczalnia łyżew będzie czynna  pon.-pt. w godzinach 12:00-18:00, natomiast w weekendy w godzinach 10:00-18:00. Każdego dnia będą również przeprowadzane konkursy z licencjonowanymi nagrodami.

Dodatkową niespodzianką będzie Lodowy Weekend, który odbędzie się 6 i 7 sierpnia. W tych dniach na klientów Galerii Wisła będzie czekała specjalna akcja promocyjna „Lody za zakupy”. Wystarczy zrobić zakupy za min. 20zł, aby odebrać bon do lodziarni. W akcji zostanie rozdanych 1000 gałek lodów. Galeria zaprosi również do Lodowej Strefy Zabaw, strefy plastycznej oraz do wzięcia udziału w konkursach z nagrodami.

To nadal nie wszystko! 27 sierpnia, odbędą się LODOWE WARSZTATY KULINARNE, na które zaprasza lodziarnia GRYCAN. Tego dnia, w godzinach 10:00-14:00, na specjalnym stanowisku znajdującym się przy lodziarni, animatorzy zaproszą m.in. do tworzenia owocowych stworków, nauki nabijania rurek z bitą śmietaną, przygotowywania deserów z lodami GRYCAN, soków owocowych i koktajli. Podczas warsztatów dzieci nauczą się rozpoznawać owoce po smaku, zapachu i dotyku. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami.