Aktualności

EKOROBOT - FINAŁ KONKURSU

12 grudnia w Galerii odbędzie się oficjalny finał konkursu Eko-robot, organizowanego przez Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadami w Płocku. Uczniowie szkół z terenu powiatu i miasta Płocka stworzyli unikatowe prace-roboty z surowców wtórnych i materiałów ekologicznych. Podczas finału nagrodzonych zostanie aż 120 dzieci. Serdecznie zapraszamy, start akcji - 10:00.

Czytaj więcej »

BEZPŁATNE BADANIA MAMMOGRAFICZNE

Zapraszamy na badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie wykonywały bezpłatnego badania. Będą się odbywać w mammobusie, który stanie 19 stycznia przed wejściem głównym do Galerii Wisła. Akcja będzie trwała w godzinach 9:00-15:00. Więcej informacji na temat akcji oraz zapisów można dokonać pod numerami telefonów: 42 254 64 10, 517 54 40 04 lub poprzez stronę www.medica.org.pl. Organizatorem akcji jest Centrum Medyczne Medica.

 

Czytaj więcej »

ZIMORODEK - FOTOGRAFIA PRZYRODY

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami Arkadiusza Miaśkiewicza i Piotra Statkiewicza, członków Płockiego Towarzystwa Fotograficznego. Fotografie tworzą wystawę zatytułowaną "ZIMORODEK - FOTOGRAFIA PRZYRODY". Ekspozycja znajduje się na pierwszym piętrze Galerii Wisła, w lokalu wystawowym, w sąsiedztwie LA TRATTORII.

 

Czytaj więcej »

ŚWIĄTECZNE GODZINY OTWARCIA

Zapraszamy do zapoznania się z godzinami otwarcia Galerii Wisła w zbliżającym się okresie świątecznym.

 

Czytaj więcej »

MOC GRUDNIOWYCH ATRAKCJI

Galeria Wisła, jak co roku, przygotowała w grudniu dla swoich Klientów mnóstwo atrakcji, m.in. : codzienne bezpłatne strefy zabaw, spotkania ze Świętym Mikołajem, weekendowe warsztaty, czy imponujące świetlne figury i ozdoby będące idealnym tłem do pamiątkowych zdjęć. Dodatkowo odbędzie się cykl sobotnich akcji (8, 15 i 22 grudnia), w których zdobyć będzie można komplet świątecznych upominków. Do zgarnięcia będą pluszowe misie, foremki do wypieków oraz świąteczne kubki (w każdą sobotę inny upominek). 

Czytaj więcej »

TYMCZASOWA ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU NA PARKINGU PODZIEMNYM

Od 15 września, na czas prowadzenia prac związanych z przebudową części budynku, zmianie ulegnie plan organizacyjny parkingu podziemnego. W tym terminie zostanie wyłączona z użytku część miejsc parkingowych w dwóch sektorach: zielonym i różowym.  Przepraszamy za niedogodności i liczymy na Państwa wyrozumiałość.

Czytaj więcej »

Przypływ nowych możliwości

Galeria Wisła rozpoczęła kolejny etap modernizacji. Jest on związany z wprowadzeniem nowych modowych marek, które zajmą łączną powierzchnię przekraczającą 2.000 mkw. Zmieniona zostanie także przestrzeń pod Dużą Kopułą. Równocześnie zmodernizowany i odświeżony zostanie supermarket Piotr i Paweł. Podkreślamy, że planując prowadzone prace dołożyliśmy starań, aby nie kolidowały one z bieżącym funkcjonowaniem Galerii Wisła.

Czytaj więcej »

WIRTUALNA KARTA KLIENTA w aplikacji GOODIE

W sierpniu Galeria Wisła dołączyła do mobilnej aplikacji GOODIE. GOODIE to coraz bardziej rozpoznawalna oraz nowatorska aplikacja, która powstała jako wewnętrzny start-up Banku Millennium. Obecnie w aplikacji GOODIE można skorzystać z WIRTUALNYCH KART największych galerii w Polsce. Aplikacja jest intuicyjna, nowoczesna i dostępna dla wszystkich. Korzystanie z niej jest wyjątkowo proste, wygodne i bezpłatne, co sprawia, że aplikacja została pobrana już ponad 450 000 razy. WIRTUALNA KARTA KLIENTA w aplikacji GOODIE zapewnia dostęp do rabatów oraz specjalnych udogodnień na terenie Galerii Wisła, a także przekaże informacje o eventach. 

Czytaj więcej »

Ważne informacje dotyczące RODO

Od 25 maja br. obowiązują nowe zasady ochrony danych osobowych, regulowane przez rozporządzenie Parlamentu Europejskiego, zwane popularnie RODO.

W związku z zapisami Rozporządzenia informujemy, że Administratorem Danych Osobowych (dalej "Administrator") jest DT-SPV 13  Sp. z o.o. z siedzibą w pod adresem: Rondo ONZ 1, Warszawa, posiadającą NIP: 7010046094 oraz zarejestrowaną pod numerem KRS 0000268286 w Krajowym Rejestrze Sądowym, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

Czytaj więcej »

Niedziele niehandlowe

Drodzy Klienci! Pomimo wejścia w życie nowej ustawy o ograniczeniu handlu - Galeria Wisła zaprasza do odwiedzin również w niedziele niehandlowe.

W niedziele bez handlu część ze sklepami, bankami i innymi usługami jest nieczynna, ale nadal można korzystać ze strefy rozrywkowo-gastronomicznej. 

Do dyspozycji gości jest wejście główne (róg Al. Jana Pawła II i ul. Wyszogrodzkiej) oraz winda panoramiczna łącząca wszystkie kondygnacje obiektu.

Do zobaczenia!

Czytaj więcej »

Strony