Wydarzenia

Majowe godziny otwarcia

Zapraszamy do zapoznania się z godzinami otwarcia w Majowe Święta - 1 maja (Święto Pracy), 3 maja (Konstytucji 3 Maja) oraz 31 maja (Boże Ciało).

Czytaj więcej »

KONKURS: Klucz do Zdrowia i Urody

28 i 29 kwietnia Galeria Wisła zaprosi na WEEKEND ZDROWIA I URODY, akcję skierowaną do wszystkich, dla których ważne jest zdrowie, dobre samopoczucie i idący za tym atrakcyjny wygląd. Odwiedzający będą mogli wykonać bezpłatne badania, skorzystać z porad i uczestniczyć w różnych pokazach i warsztatach. Dodatkową atrakcją przewidzianą na weekend jest konkurs, w którym do zdobycia będzie wiele nagród.

Czytaj więcej »

Weekend Zdrowia i Urody

28 i 29 kwietnia Galeria Wisła zaprosi na WEEKEND ZDROWIA I URODY, akcję skierowaną do wszystkich, dla których ważne jest zdrowie, dobre samopoczucie i idący za tym atrakcyjny wygląd. Współorganizatorem wydarzenia jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku. Na wszystkie atrakcje organizatorzy zapraszają w godzinach 13:00-18:00.

Czytaj więcej »

Festiwal Zieleni 2018

W dniach 4-6 maja na odwiedzających Galerię Wisła czekać będą wyjątkowe atrakcje. Korytarze galerii wypełni aromat kwiatów, wewnątrz budynku oraz w jego otoczeniu pojawią się tysiące przepięknych roślin. Na pasażach staną oryginalne ozdoby i prace rękodzielników, których kunszt będzie można podziwiać na żywo. Wszystko to z okazji VI edycji FESTIWALU ZIELENI w Galerii Wisła. Na tych wyjątkowych targach będzie można obejrzeć i nabyć wspaniałe rośliny, piękne kwiaty i unikalne ozdoby do ogrodu.

UWAGA! Lista wystawców jest nadal otwarta. Chętnych zapraszamy do kontaktu z organizatorem: Aleksandra Madajczyk, tel. 790-610-248, E-mail: aleksandra.madajczyk@motywacja.com.pl

Czytaj więcej »

Niedziele niehandlowe

Drodzy Klienci! Pomimo wejścia w życie nowej ustawy o ograniczeniu handlu - Galeria Wisła zaprasza do odwiedzin również w niedziele niehandlowe.

W niedziele bez handlu część ze sklepami, bankami i innymi usługami będzie nieczynna, ale nadal będzie można korzystać ze strefy rozrywkowo-gastronomicznej. Działać będzie zarówno kino HELIOS, jak i kręgielnia/restauracja DĘBOWA. Będzie również można skorzystać z oferty gastronomicznej w restauracji La Trattoria oraz w lodziarni GRYCAN.

Do dyspozycji gości będzie wejście główne (róg Al. Jana Pawła II i ul. Wyszogrodzkiej) oraz winda panoramiczna łącząca wszystkie kondygnacje obiektu.

Do zobaczenia!

Czytaj więcej »

Rozliczymy Twój PIT za 1%!

Śladem lat ubiegłych Galeria Wisła we współpracy z płockimi wolontariuszami organizuje akcję bezpłatnego rozliczania PITów. Każdy kto odwiedzi Galerię Wisła w dniach 24 i 31 marca oraz 28 i 29 kwietnia, w godzinach 12:00-17:00 będzie mógł skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji przy rozliczeniach oraz bezpłatnie wypełnić deklarację PIT za 2017 rok . Wolontariusze udzielą informacji, pomogą przygotować oraz wysłać rozliczenie podatkowe w formie elektronicznej. UWAGA! 31 marca akcja odbędzie się w godz. 10:00-13:00.

Czytaj więcej »

Biletomat stacjonarny w Galerii Wisła

Z przyjemnością informujemy, że Komunikacja Miejska Płock umieściła w Galerii Wisła biletomat stacjonarny. Znajduje się on w pobliżu wejścia głównego do Galerii (róg ul. Wyszogrodzkiej i Jana Pawła).

Czytaj więcej »

Galeria Wisła miejscem przyjaznym psom

Galeria Wisła jest miejscem przyjaznym psom – klienci galerii mogą bez przeszkód wchodzić na teren centrum wraz ze swoimi pupilami. Wiele osób traktuje psy jak członków rodziny, dlatego - jeżeli pies nie obawia się otoczenia galerii handlowej, jest pod stałą opieką właściciela i nie sprawia kłopotu - to jest mile widzianym gościem Galerii Wisła.

Czytaj więcej »

Karta Grzechu Warta

Kochasz nagrody? Kuszą Cię zniżki? Karta Grzechu Warta jest właśnie dla Ciebie! Jak ją otrzymać?

To dziecinnie proste! Zrób zakupy za dowolną, nawet nieprzyzwoicie małą kwotę na terenie Galerii Wisła*, a następnie udaj się z paragonem do Punktu Obsługi Klienta, wypełnij formularz i odbierz swoją kartę! Aktywuj ją na stronie programu, aby uzyskać dostęp do własnego konta z informacjami na temat ilości zgromadzonych przez Ciebie punktów i dostępnych nagród. A później… korzystaj, ile dusza zapragnie!

Czytaj więcej »