Wydarzenia

BLACK FRIDAY 2017 w Galerii Wisła

Galeria Wisła zaprasza do skorzystania z promocji podczas tegorocznej akcji pn. CZARNY PIĄTEK, która odbędzie się w ostatni piątek listopada. Salony galerii zaproponują kilkadziesiąt specjalnych zniżek sięgających nawet -75%. Tegoroczny Black Friday, czyli inaczej Czarny Piątek, przypada na 24 listopada. To właśnie wtedy odbywa się wielka wyprzedaż wszelkiego rodzaju towarów. Wyprzedaże z okazji Black Friday uznawane są za największe obniżki dostępne w sklepach w ciągu roku.

 

Czytaj więcej »

ŚWIATOWY DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

1 grudnia (piątek) Galeria Wisła po raz kolejny będzie miejscem obchodów Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Akcję, jak co roku, organizuje Urząd Miasta Płocka. Obchody potrwają od godz. 15:00 do 19:00. W programie imprezy znalazły się m.in.: występy osób niepełnosprawnych, porady specjalistyczne, bezpłatna wata cukrowa, warsztaty manualne, malowanie buziek, kącik zabaw dla dzieci, zabawy integracyjne i konkursy z nagrodami. Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie koncert gwiazdy, który rozpocznie się o godzinie 18:00.

Czytaj więcej »

PYSZNY WEEKEND - spotkaj STUU

25 i 26 listopada Galeria Wisła zaprasza na PYSZNY WEEKEND. Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie spotkanie z popularnym Youtuberem: STUU.W sobotę odbędą się pokazy gotowania na żywo oraz degustacje. W konkursie do wygrania  będzie niedzielne prywatne spotkanie z gwiazdą Internetu – STUU. Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy ciekawe warsztaty sensoryczne, minii tor do kręgli oraz filmowe kalambury. Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w akcji ZABAWA ZA ZAKUPY, w której klienci, w zamian za zakupy, będą mogli odebrać prezent w postaci biletu do kina Helios.

 

Czytaj więcej »

FIBARO - NOWY POP-UP w Galerii Wisła

W Galerii Wisła powstał pierwszy w Płocku koncept pop-up store. Pop-up store znajduje się na pierwszym piętrze Galerii, w sąsiedztwie sklepu BIG STAR. Do końca roku klienci mogą skorzystać z oferty marki FIBARO. W salonie FIBARO Experience Center będzie można się przekonać w jaki sposób działa inteligentny dom. Dzięki systemowi FIBARO za pomocą jednego gestu można zaparzyć kawę, sterować oświetleniem, lub zamienić pokój w kino domowe. W salonie znaleźć można również designerskie włączniki i gniazda, profesjonalne taśmy led i wiele więcej.

 

 

Czytaj więcej »

LISTOPADOWY JARMARK PRODUKTÓW REGIONALNYCH

W dniach 22-25 listopada w Galerii Wisła odbędzie się Jarmark Produktów Regionalnych, na który zapraszamy wszystkich smakoszy.Jarmarki Regionalne cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów Galerii Wisła, dzięki czemu stały się imprezą cykliczną. Produkty oferowane na jarmarkach bazują na tradycyjnych recepturach, są „swojskie” i smaczne, a ich specyfika wiąże się przede wszystkim z rodzajem stosowanych składników oraz sposobem ich przyrządzania.

 

Czytaj więcej »

LISTOPADOWE ZAKUPY ZE STYLISTKĄ

Galeria Wisła przygotowała niespodziankę dla klientów, którzy są posiadaczami karty lojalnościowej Galerii Wisła. Klientów, którzy poszukują własnego stylu lub nie wiedzą, w jakich ubraniach wyglądają najlepiej zapraszamy do Galerii Wisła na spotkanie ze stylistką, która doradzi i pokaże jak nawet drobne zmiany fasonu wpływają na wygląd sylwetki. Specjalną niespodziankę dla uczestników akcji przygotowała również perfumeria DOUGLAS, która zaprosi na bezpłatne spotkanie z wizażystką. Wystarczy ustalić godzinę spotkania w Punkcie Obsługi Klienta, lub zapisać się telefonicznie pod numerem: 24 363 33 06. Z oferty będzie można skorzystać w listopadowe soboty (4, 18, 25 listopada), w godzinach 13:00-17:00.

Czytaj więcej »

LA TRATTORIA - NOWY LOKAL

Pod koniec października Galeria Wisła wzbogaciła się o nowego najemcę z branży gastronomicznej. Na pierwszym piętrze Galerii rozpoczął działalność lokal LA TRATTORIA. LA TRATTORIA to nowy koncept na płockim rynku, łączący w sobie cechy kawiarni i bistro. W menu dominuje kuchnia śródziemnomorska, z dużym naciskiem położonym na pochodzenie produktów użytych w potrawach.

 

 

 

Czytaj więcej »

Restauracja DĘBOWA w Galerii Wisła

Już wkrótce rozszerzy się oferta gastronomiczna Galerii Wisła. Na drugim piętrze galerii otwarta zostanie nowa restauracja – Dębowa, która razem z kręgielnią zajmą powierzchnię ponad 1400 m kw. Ich otwarcie planowane jest na początku grudnia 2017 roku. W menu znajdą się między innymi  dania z grilla, pizza z pieca oraz makarony, na bazie sezonowych produktów. Nie zabraknie dań dla wegetarian oraz najmłodszych gości. W ofercie będą również śniadania, oferta lunchowa oraz w niedalekiej przyszłości zdrowa dieta pudełkowa, a wszystko to w przystępnych cenach.

Czytaj więcej »

Galeria Wisła w płockich autobusach

Od 1 lutego pasażerowie autobusów Komunikacji Miejskiej w Płocku mogą bezpłatnie korzystać z otwartej sieci internetowej. Od tej pory dla użytkowników smartfonów, tabletów oraz laptopów, podróż płockimi autobusami stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna. Sponsorem sieci jest Galeria Wisła, która jest bardzo aktywna m.in. w mediach społecznościowych – Galeria kilkukrotnie znalazła się w czołówce zestawień firmy SOTRENDER, która bada popularność i aktywność polskich profili.

Czytaj więcej »

Biletomat stacjonarny w Galerii Wisła

Z przyjemnością informujemy, że Komunikacja Miejska Płock umieściła w Galerii Wisła biletomat stacjonarny. Znajduje się on w pobliżu wejścia głównego do Galerii (róg ul. Wyszogrodzkiej i Jana Pawła).

Czytaj więcej »

Strony